Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

ADEVA PROFESSIONAL SERVICE - szeroka oferta profesjonalnych środków czystości na targach Cleaning Expo 2022

Podziel się

ADEVA PROFESSIONAL SERVICE to szeroka oferta profesjonalnych środków czystości. Produkty dedykowane są dla sklepów i salonów wielkopowierzchniowych, firm sprzątających, szpitali, galerii handlowych, hal targowych i innych obiektów. Z asortymentem firmy będzie można zapoznać się już w październiku podczas Targów Profesjonalnego Utrzymania Czystości Cleaning Expo 2022 w Poznaniu.

Marka ADEVA Pharma & Beauty to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku produktów antybakteryjnych.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma zakupiła dodatkowy park maszynowy, a zatrudnieni specjaliści opracowali nową formułę w oparciu o badania laboratoryjne. Nowe produkty przeszły restrykcyjne testy dermatologiczne, dzięki czemu wyeliminowane zostały czynniki alergizujące i zminimalizowany efekt podrażnienia powierzchni dłoni. Stworzono wysokiej jakości żel i mydło antybakteryjne w płynie w przystępnej cenie, które zostało przyjęte przez użytkowników z dużym uznaniem.

 

W produktach ADEVA nie używa się izopropylu - jedynym produktem biobójczym jest etanol (alkohol etylowy).

W stałej ofercie firma posiada również produkty ADEVA PROFESSIONAL SERVICE - profesjonalne środki czystości do sprzątania w obiektach biurowych i wielkopowierzchniowych.