Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Autonomiczne roboty czyszczące - temat konferencji PSFS na targach Cleaning Expo

Podziel się

ZAUBER to dynamicznie rozwijająca się marka na polskim rynku. W ofercie znajduje się szeroka gama maszyn czyszczących, a w tym AUTONOMICZNY ROBOT CZYSZCZĄCY TYTAN 4.0. I to właśnie przedstawiciele ZAUBER są kolejnymi panelistami na konferencji poświęconej cyfryzacji w branży utrzymania czystości, organizowanej 5 października w Poznaniu przez Polskie Stowarzyszenie Firm Sprzątających.

 

Firma Zauber Maszyny Czyszczące opowie o rozwiązaniach autonomicznych (robotach):

- czym jest autonomia urządzeń czyszczących ?

- w jakich obszarach maszyny te znajdują zastosowania ?

- w jaki sposób poruszają się po obiekcie ?

- czy maszyny mogą całkowicie zastąpić ludzi w realizacji procesów czyszczenia i sprzątania ?

- jak szybko zwraca się inwestycja w urządzenia autonomiczne ?

na te i inne pytania znajdziecie Państwo odpowiedzi już 5.10.2022 r. na konferencji PSFS.

 

 

Urządzenie Tytan 4.0 to w pełni autonomiczna maszyna szorująco-zbierająca. Skonfigurowana ze stacją dokującą staje się bezobsługowa. Stacja odpowiada za ładowanie baterii, opróżnienia zbiornika wody brudnej ( a także jego płukanie ) oraz napełnianie zbiornika wody czystej. Dzięki tym funkcjom konieczność obsługi przez pracownika zostaje ograniczona do minimum.

 

Tytan 4.0 jest urządzeniem, które do nawigacji nie potrzebuje instalowania dodatkowych znaczników na obiekcie. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom rozpoznaje przeszkody i dynamicznie je omija. Praca w środowisku w obecności ludzi, również nie jest problemem. Robot zatrzymuje się natychmiast, gdy pojawi się niespodziewanie przeszkoda, np. ktoś wtargnie przed robota. Urządzenie zostało tak skonstruowane, aby móc mieścić się w wąskie przejazdy, a możliwość obrócenia się wokół własnej osi, pozwala zawrócić w wąskich korytarzach. Rozpozna i bezpiecznie ominie również przeszkody przezroczyste oraz taśmy odgradzające.

Tytan 4.0 to nie tylko urządzenie, które pracuje w trybie autonomicznym, ale również w manualnym (może spełniać rolę standardowej maszyny czyszczącej).

Tytan 4.0 – Zmieniaj świat. Potrafisz.

 

Zapraszamy do udziału, zachęcamy również do odwiedzenia stoiska PSFS na targach CLEANING EXPO Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości - Poznań Congress Center, poziom 1, stoisko nr 37.