Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Autonomiczne roboty sprzątające od Asbis Robotics Solutions na targach CLEANING EXPO 2023!

Podziel się

Grupa ASBIS jest wiodącym dystrybutorem produktów, rozwiązań i usług IT, IoT na rynki Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) z lokalnymi biurami w 30 krajach. Działalność ASBIS opiera się na trzech filarach: dystrybucji sprzętu i oprogramowania dla Client Computing i Data Centers, a także tworzeniu światowej klasy produktów oraz złożonych rozwiązań i projektów dla dużych przedsiębiorstw.

 

W 2022 firma zdecydowała się rozwinąć dwa kolejne obszary działalności: robotykę oraz physical security.

ASBIS Robotic Solutions (AROS) oferuje w Europie Środkowo-Wschodniej szeroki zakres robotów wielofunkcyjnych. AROS zapewnia obsługę w modelu VAD (Value Added Distribution), aktywnie promując rozwiązania automatyzacji i zwiększając swoją obecność na rynku poprzez profesjonalną sieć ekspercką.

Rozwiązania z zakresu robotyki mogą przynieść korzyści w branży profesjonalnego utrzymania czystości. Roboty sprzątające Cobot oferują wydajny ekonomicznie sposób zarządzania sprzątaniem przemysłowym, który jest wymagany w przypadku dużych obiektów takich jak parkingi, magazyny, tereny przemysłowe, biurowce czy też obiekty sektora hotelarskiego i gastronomicznego.

 

 

Na targach Cleaning Expo firma AROS zaprezentuje autonomiczne urządzenia do utrzymania czystości (coboty sprzątające). Firma planuje ekspozycję urządzenia: Scruber 50 marki Gausium. Scrubber 50 Pro to oparty na sztucznej inteligencji autonomiczny cobot do szorowania podłóg, który znacząco wykracza swoją funkcjonalnością ponad ramy "automatyzacji". Algorytmy głębokiego uczenia są zintegrowane z czujnikami 2D LiDAR, 3D i kamerą RGB. Zapewniają wysoką dokładność detekcji otoczenia i możliwość podejmowania decyzji operacyjnych w zależności od sytuacji w czasie rzeczywistym.

Więcej na stronie: https://www.asbis.pl/asbis-robotic-solutions

 

 

Serdecznie zapraszamy na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO w dniach 24-25 października 2023, Międzynarodowe Targi Poznańskie - Poznań Congress Center!