Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Bądź tam, gdzie Twoi klienci! Zaprezentuj swoją firmę sprzątającą podczas targów Cleaning Expo 2022

Podziel się

Wykorzystaj potencjał Targów Cleaning Expo 2022! Zamów stoisko i skorzystaj z najlepszej oferty cenowej!

Zostań Wystawcą Targów Cleaning Expo 2022!

Przed nami jedyna impreza handlowa branży utrzymania czystości w Polsce. Liderzy, twórcy innowacji, producenci oraz firmy dopiero wchodzące na rynek zaprezentują w jednym miejscu najbogatszą ofertę maszyn, narzędzi i produktów dla sektora porządkowego. Warto postawić na bezpośrednie relacje z klientami i dołączyć do grona Wystawców targów Cleaning Expo 2022 w Poznaniu!

ZAJMIJ MIEJSCE WŚRÓD LIDERÓW RYNKU!

Targi skupiają najlepsze firmy i przedsiębiorstwa, kreują nowe zjawiska w biznesie, marketingu i ekonomii, wyznaczają nowe kierunki rozwoju! Zaprezentuj swoją markę i ugruntuj jej pozycję na rynku! Buduj prestiż i wykorzystuj wszystkie możliwości targów!

Zapytaj o ofertę

BĄDŹ TAM, GDZIE TWOI KLIENCI!

Klienci nigdy nie przestaną cenić spotkań na żywo! Podtrzymuj relacje ze stałymi klientami i docieraj do nowych odbiorców! Profesjonaliści, managerowie, przedstawiciele szerokiego spektrum przedsiębiorstw właśnie na Cleaning Expo będą podejmować strategiczne decyzje zakupowe! Pozwól im wybrać Twoją ofertę!

Zapytaj o ofertę

ZAWALCZ O PRESTIŻOWE NAGRODY!

ZŁOTY MEDAL to najbardziej rozpoznawalna w Polsce nagroda, przyznawana jest za wysoki poziom innowacyjności produktów. Acanthus Aureus trafia do Wystawców, którzy najlepiej rozumieją w jaki sposób nowoczesny expo marketing buduje wizerunek firmy i jej wartość biznesową. Spraw, by na Cleaning Expo 2022 trafiły właśnie do Twojej firmy!

Zapytaj o ofertę

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę i odpowiemy na pytania:

Witold Lipiński
Witold Lipiński
Liliana Biegoń