Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

BARNEO - wystawcą na targach Cleaning Expo 2023!

Podziel się

Barneo jest firmą produkcyjną działającą w sektorze specjalistycznych czyściw przemysłowych, celulozowych i włókninowych skierowanych do każdej gałęzi przemysłu, gdzie konieczne jest częste i precyzyjne usuwanie wszelkich zabrudzeń. Produkuje i dostarcza we własnym zakresie czyściwa pod nazwą Sitec, gwarantując najwyższą jakość wyrobów i konkurencyjne ceny. Warto osobiście przetestować produkty od Barneo już podczas targów Cleaning Expo 2023 w Poznaniu.

 

Czyściwa przemysłowe marki Sitec od Barneo z uwagi na swą wysoką jakość, dużą wytrzymałość i chłonność są w stanie sprostać każdemu zadaniu związanemu z czyszczeniem, polerowaniem czy osuszaniem powierzchni. Nie musi to być powierzchnia płaska, ponieważ zastosowanie tych czyściw ułatwia również usunięcie zabrudzeń w miejscach z utrudnionym dostępem.

Katalog produktów Barneo obejmuje:

  • czyściwa celulozowe,
  • czyściwa włókninowe,
  • czyściwa z mikrofibry,
  • akcesoria do czyściw.

Solidne czyściwa przemysłowe Sitec w listkach, ścierkach lub rolkach to produkty wielozadaniowe. Dzięki prawidłowo dobranym składnikom i idealnie zaprojektowanym włóknom, nadają się do stosowania we wszystkich branżach. Znakomicie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie higiena środowiska pracy ma pierwszorzędne znaczenie i gdzie wymagane jest zachowanie szczególnych warunków czystości

Oferta czyściw przemysłowych obejmuje:

  • czyściwa dla przemysłu farmaceutycznego,
  • czyściwa dla przemysłu metalowego,
  • czyściwa dla przemysłu poligraficznego,
  • czyściwa dla przemysłu spożywczego,
  • czyściwa dla rolnictwa.

Produkty dostępne w ofercie Barneo nadają się do kontaktu z żywnością. Posiadają test Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH). Niektóre z nich mają atest niepylności. Można pobierać je pojedynczo, co znacznie zmniejsza koszty sprzątania i jest ekologiczne.

 

Więcej: https://www.barneo.pl/

 

Serdecznie zapraszamy na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO oraz konferencję CLEANING FORUM w dniach 24-25 października 2023, Międzynarodowe Targi Poznańskie - Poznań Congress Center!