Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

CLEANING EXPO 2022 - pierwszy dzień targów już za nami!

Podziel się

Blisko 30 wystawców prezentujących różnorodną ofertę z sektora utrzymania czystości i branżowi eksperci rozpoczęli biznesowe rozmowy z targowymi gośćmi, którzy licznie pojawili się w Poznaniu na targach Cleaning Expo oraz konferencji Cleaning Forum.

Uroczystego otwarcia Targów Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO 2022 dokonał Wiceprezes Zarządu Grupy MTP - Pan Filip Bittner.

- Wraz z rozwojem pandemii zauważyliśmy, jak zasady dbania o czystość i higienę stają się normą. Widzieliśmy też liczby – wartość rynku profesjonalnych środków utrzymania czystości rosła, a firmy oferujące produkty i usługi w tym zakresie przeżywały okres prosperity. Jako lider w branży organizacji targów nie mogliśmy nie pójść za tym trendem. Kryzys wymusza szukanie nowych rozwiązań, nowych kontaktów – a my podajemy je Państwu na tacy, tu, na targach Cleaning Expo. To jedyne na taką skalę spotkanie przedstawicieli branży utrzymania czystości w Polsce. Jestem przekonany, że te dwa dni dadzą Państwu i wiedzę, i kontakty biznesowe, potrzebne do rozwoju Państwa firm. - mówił podczas otwarcia targów Filip Bittner, wiceprezes Grupy MTP.

Następnie na scenie wystąpiła Pani Jolanta Sergot-Kowalska  – Dyrektor Zarządzająca Cleaning Consulting i jednocześnie współorganizator wydarzenia, która podkreśliła, że targi dedykowane profesjonalistom z sektora czystości po 20 latach przerwy wracają do Poznania, i że od dziś to będzie kluczowe miejsce spotkań dla tej branży. Po niej głos zabrała Pani dr  Joanna Knapińska – Wiceprezes Urzędu Zamówień Publicznych, która optymistycznie odniosła się do statystyk rynkowych i życzyła wszystkim uczestnikom podwojenia, zarówno dobrych wyników finansowych, jak i ilości zamówień czy pracowników.   

Jednym z głównych punktów pierwszego dnia targów była konferencja CLEANING FORUM, przygotowana przez firmę Cleaning Consulting. Tematem przewodnim pierwszego panelu była Waloryzacja w Zamówieniach Publicznych,  podczas którego wybitni specjaliści zaprezentowali zmiany w zakresie nowego prawa zamówień publicznych oraz odnieśli się do implementacji unijnej dyrektywy na rynek polski. Z kolei podczas dyskusji w panelu drugim pt. Zwiększenie liczby osób z niepełnosprawnością na rynku pracy, poruszono istotne kwestie dotyczące aktywizacji zawodowej oraz poprawy warunków pracy osób z niepełnosprawnościami, działającymi w branży utrzymania czystości. Podkreślono konieczność wykorzystywania nowych technologii oraz tworzenie nowoczesnych miejsc pracy, które w znaczący sposób ułatwiłyby funkcjonowanie osób z niepełnosprawnościami w życiu zawodowym.

Październikowe targi CLEANING EXPO to idealny czas na zapoznanie się z premierami rynkowymi, podpatrzenie nowych systemów czy rozwiązań, zaobserwowanie najnowszych trendów oraz „dotknięcie” innowacyjnych technologii. Cleaning Expo 2022 to także ekspozycja nowości produktowych, a w tym 2 laureatów prestiżowej nagrody Złotego Medalu MTP - warto zwrócić na te produkty szczególną uwagę:

LAUREACI ZŁOTYCH MEDALI CLEANING EXPO 2022>>

Wręczono także cztery statuetki Acanthus Aureus za najciekawsze stoiska:

LAUREACI ACANTHUS AUREUS CLEANING EXPO 2022>>

 

Zerknijcie też do galerii zdjęć z pierwszego dnia:

GALERIA FOTO 4.10.2022>>

i sprawdźcie, co ciekawego w programie przygotowaliśmy dla Was na jutro!

PROGRAM CLEANING EXPO 2022>>

 

BILETY I KARTY WJAZDU KUPICIE TU:

BILETY CLEANING EXPO>>

 

Każdego, kto jest ciekawy, co przyniesie drugi i zarazem ostatni dzień targów Cleaning Expo 2022,  zapraszamy w środę, 5.10 w godzinach 10.00 - 17.00 do Poznań Congress Center. CLEANING EXPO – tu warto być!