Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

CleanMarket Polska - wystawcą na targach Cleaning Expo 2023!

Podziel się

CleanMarket Polska to multibrandowe sklepy oferujące sprzedaż detaliczną i hurtową środków czystości oraz sprzęty do profesjonalnego utrzymania czystości. Z asortymentem firmy będzie można zapoznać się podczas trwania targów Cleaning Expo 2023 w Poznaniu.

Od ponad 18 lat dostarcza do obiektów komercyjnych, w tym lokali usługowych, biurowych i gastronomicznych, a także firm sprzątających i placówek medycznych profesjonalne środki czystości bawarskiej firmy Buzil, polskiego koncernu Amtra, która stworzyła serię produktów Clinex oraz innych renomowanych marek, takich jak TTSystem, Nilfisk, Viper, Santoema, Vileda, Fre-Pro, SpringAir, KATRIN, WEPA, Papernet, Tork czy Jofel.

Na targach CLEANING EXPO 2023 CleanMarket Polska zaprezentuje przekrojową ofertę, w tym profesjonalną chemię do sprzątania czy akcesoria do utrzymania czystości.

 

Oferta profesjonalnej chemii do sprzątania obejmuje preparaty do czyszczenia wszystkich powierzchni obiektowych, w tym podłóg, okien, posadzek kamiennych, a także dywanów, wykładzin i tapicerki. Firma w swoich zasobach posiada chemię dla gastronomii, a także chemię specjalizowaną, której użycie pomoże zachować czystość i sterylne warunki wymagane przez Państwową Inspekcję Sanitarną. Asortyment hurtowni obejmuje chemię samochodową do czyszczenia elementów wewnętrznych i zewnętrznych, karoserii i silnika.

CleanMarket może również zaoferować klientom propozycję dozowników i podajników do chemii, z których łatwiej będzie dozować preparat. Firma oferuje także sprzęt mechaniczny i ręczny, sprzęt ochronny, pojemniki i kosze, odświeżacze powietrza oraz papiery, ręczniki i czyściwa.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży utrzymania czystości, firma wyselekcjonowała gamę produktów najwyższej jakości. Proponowany przez CleanMarket asortyment w większości wytworzony jest w UE oraz posiada wymagane atesty i pozwolenia.

 

Więcej na: https://cleanmarket.pl/ 

 

Serdecznie zapraszamy na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO w dniach 24-25 października 2023, Międzynarodowe Targi Poznańskie - Poznań Congress Center!