Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Czyściwa przemysłowe od EKO-HIGIENA na targach Cleaning Expo 2023

Podziel się

Firma Eko-HIGIENA istnieje od 1998 roku. Zajmuje się produkcją i dystrybucją artykułów jednorazowych z włókniny, celulozy, folii HDPE i LDPE dla niemal wszystkich sektorów gospodarki: począwszy od kosmetyki i fryzjerstwa, a skończywszy na przemyśle. Asortyment produktów firmy będzie można obejrzeć podczas październikowych targów Cleaning Expo 2023 w Poznaniu.

 

Bogate doświadczenie oraz wiedza z zakresu sortowania surowców i produkcji gotowych wyrobów gwarantują dobrą jakość i korzystne ceny całego asortymentu. Mając na celu zaspokojenie potrzeb dotychczasowych klientów oraz pozyskiwanie nowych odbiorców, EKO-HIGIENA nieustannie dąży do rozwoju, stale poszerzając ofertę i park maszynowy. To pierwsza firma na świecie w tym segmencie, która wprowadza od początku swojego istnienia produkty EKOLOGICZNE i BIODEGRADOWALNE.

Zobaczcie film video:

W ramach targów CLEANING EXPO 2023, firma EKO-HIGIENA będzie wystawiać się z czyściwami przemysłowymi suchymi na rolce i w płatach oraz z wkładami do podajników i wiaderek.

Kompleksowa oferta firmy EKO-HIGIENA dla poszczególnych sektorów:

  • Fryzjerstwo - produkcja i dystrybucja profesjonalnych produktów jednorazowych dla branży fryzjerskiej. Produkty od EKO-HIGIENA to połączenie wysokiej jakości i optymalnej ceny, które spełnią wymagania każdego Klienta. Tu można znaleźć wszystko, co jest potrzebne w salonie fryzjerskim.
  • Kosmetyka / SPA - szeroka gama profesjonalnych produktów higieniczno-kosmetycznych oraz akcesoriów do wyposażenia stworzonych z myślą o salonach urody i SPA. Artykuły oferowane przez firmę są niezbędnym elementem wyposażenia w każdym gabinecie kosmetycznym.
  • Medycyna / Farmacja - utrzymanie wysokiego poziomu czystości i higieny w branży medycznej to priorytet. EKO-HIGIEN stworzyła odpowiednie jednorazowe artykuły medyczne najwyższej jakości, które stanowią niezbędny element wyposażenia każdego gabinetu lekarskiego.
  • Przemysł - produkcja najwyższej jakości czyściw specjalistycznych na potrzeby przemysłu. Są to artykuły niezbędne do zachowania wysokiego poziomu czystości.
  • Ekologia - podążając za potrzebami rynku, ale przede wszystkim w trosce o środowisko naturalne, EKO-HIGIENA proponuje innowacyjną linię w pełni biodegradowalnych produktów jednorazowych.

Więcej na stronie: https://www.eko-higiena.pl/ 

Serdecznie zapraszamy na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO w dniach 24-25 października 2023, Międzynarodowe Targi Poznańskie - Poznań Congress Center!