Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Czyściwa przemysłowe - Zakład Produkcji Waty Anna Staśkiewicz wystawcą na targach Cleaning Expo!

Podziel się

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, Zakład Produkcyjny Waty stworzył szeroką ofertę czyściw. Niezależnie od profilu działalności lub gałęzi przemysłu, firma oferuje idealne rozwiązania w zakresie czyszczenia, wycierania i polerowania. Do zaoferowania są dwa podstawowe rodzaje czyściw: wielozadaniowe oraz specjalistyczne. Z pełną ofertą będzie można się zapoznać już w dniach 4-5 października br. na targach Cleaning Expo w Poznaniu!

Zakład Produkcji Waty Anna Staśkiewicz to firma rodzinna z ponad 30-letnim doświadczeniem. Firma wyróżniła się jako pierwszy prywatny producent waty kosmetyczno-higienicznej w Polsce. Od 2002 roku wprowadziła na rynek czyściwa włókninowe. Od tego momentu specjalizuje się w produkcji czyściw znajdujących zastosowanie w obrębie firm produkcyjnych, handlowych i usługowych. Ponadto, od wielu lat ściereczki na rolce, produkowane przez Zakład Produkcji Waty są oferowane również w sieciach marketów i cieszą się uznaniem klientów. Firma, reagując na zapotrzebowanie rynku, wdrożyła system ISO oraz na bieżąco poszerza własny park maszynowy.

Zakres działań:

 1. Produkcja czyściwa, ściereczek na rolce, ściereczek składanych dla:
 • serwisów sprzątających
 • HoReCa
 • przemysłu spożywczego
 • zakładów farmaceutycznych
 • przemysłu elektronicznego
 • przemysłu medycznego
 • przemysłu metalowego
 • przemysłu poligraficznego
 • automotive
 1. Produkcja ręczników fryzjerskich i podkładów kosmetycznych dla branży kosmetyczno-fryzjerskiej.
 2. Doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego czyściwa w celu jego optymalnego i efektywnego wykorzystania.  
 3. Dopasowanie rozmiaru czyściw, sposobu pakowania oraz rozwiązań logistycznych dostosowanych do potrzeb klientów.

 

Czyściwa wielozadaniowe w swoim składzie zawierają włókna wiskozowe oraz poliestrowe w różnych proporcjach procentowych. Dzięki odpowiednio dobranym i skomponowanym włóknom idealnie nadają się do zastosowania w zakładach, gdzie wymagane jest zachowanie wysokiego poziomu higieny produkcji i pracy. Czyściwa wielozadaniowe są wyjątkowo trwałe w formie mokrej i suchej oraz bardzo ekonomiczne. W sposób znaczący ułatwiają prace, a to ma kluczowe znaczenie w procesie produkcji. Nasza szeroka oferta czyściw gwarantuje odpowiednie narzędzie pracy. Czyściwa o wszechstronnym zastosowaniu charakteryzują się wysoka skutecznością i wydajnością, co pozwala na osiaganie dobrych rezultatów w krótszym czasie pracy.

Czyściwa specjalistyczne w swoim składzie zawierają włókna poliestrowe oraz celulozowe w różnych proporcjach procentowych. Czyściwo specjalistyczne wyróżnia bardzo dobra chłonność oraz brak pylności potwierdzony przeprowadzonymi badaniami przez  Instytut Polimerów i Włókien Chemicznych na bezpyłowość. Swoje zastosowania znajduję w zakładach, gdzie zwraca się szczególną uwagę na wysoki poziom czystości.

Wszystkie czyściwa produkowane przez Zakład Produkcji Waty Anna Staśkiewicz posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny.