Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Czyste, bezpieczne i higieniczne środowisko zaczyna się tutaj - TEVAN na targach Cleaning Expo 2022!

Podziel się

Misją Tevan jest tworzenie higienicznego i bezpiecznego otoczenia dla wszystkich. Firma realizuje ją, dostarczając wysokiej jakości środków czyszczących i dezynfekujących oraz dzieląc się z klientami właściwymi metodami pracy. Dzięki temu czyszczenie i dezynfekcja stają nie tylko bezpieczne, ale i proste. Dzięki Tevan klienci nie skupiają się na samym czyszczeniu, a na utrzymywaniu czystości.

Tevan BV to holenderska firma założona w 1816 roku. Od lat 70 XX wieku specjalizuje się w produkcji profesjonalnych środków czyszczących i dezynfekujących. Środki dezynfekujące Tevan Panox nie zawierają ani alkoholu, ani chloru – bazują na nadtlenku wodoru i kwasie nadoctowym.

 

Marka Tevan na razie nie jest jeszcze w Polsce szeroko znana. Do tej pory Tevan BV koncentrował się na rynkach BeNeLuxu, Francji, Niemiec oraz Skandynawii. W 2020 roku Tevan rozpoczął ekspansję w Europie. W listopadzie 2020 roku zostało otwarte pierwsze biuro handlowe w Warszawie. Od roku 2021 firma wspiera polski sport - jest sponsorem drużyny koszykówki Czarni Słupsk – beniaminka i rewelacji sezonu 2021/2022, wspiera również byłą mistrzynię świata w rzucie oszczepem U-20 z roku 2016 – Klaudię Regin (Maruszewską), która jest obecnie brązową medalistką mistrzostw Polski seniorów.

 

Tevan powoli zdobywa rynek, w tym momencie ma jednego dystrybutora w Polsce północnej – w Słupsku. Szuka obecnie firm zainteresowanych dystrybucją produktów Tevan na terenie Polski.

Na firmowym stoisku podczas targów CLEANING EXPO w Poznaniu TEVAN skupi się na swoich INNOWACJACH:

  • RATUJEMY PLANETĘ – profesjonalne utrzymanie czystości BEZ MYDEŁ I DETERGENTÓW!

 

Tevan Oxsilive - REWOLUCJA w profesjonalnym czyszczeniu! Jeden środek do CODZIENNEGO czyszczenia wszystkich powierzchni - koniec z błędami metodycznymi i kosztownymi szkoleniami! Duża OSZCZĘDNOŚĆ KOSZTÓW! TEVAN OXSILIVE, którego skład bazuje na nadtlenku wodoru i kwasie nadoctowym jest w pełni ekologiczny - nie zawiera mydeł i detergentów, a w wyniku użytkowania rozkłada się na wodę, tlen i dwutlenek węgla. 

 

 

  • Tevan CleanCaps - RATUJEMY PLANETĘ - MNIEJ PLASTIKU!

Zamiast kupowania środka czyszczącego w butelkach - można kupić wkład ze skoncentrowanym środkiem czyszczącym i wykorzystując używaną już butelkę ze sprayem wlewamy do butelki zwykłą wodę z kranu. W wersji do użytku profesjonalnego oferujemy CleanCaps Sanitair (do powierzchni sanitarnych) oraz CleanCaps Glass (do okien i pozostałych powierzchni). W wersji dla konsumenta linię nazwaliśmy Mix n Clean:

Mix n Clean ŁAZIENKA

Mix n Clean KUCHNIA

Mix n Clean OKNA

Mix n Clean OGRÓD

 

 

  • Tevan BIO EXTRA – środek do usuwania uporczywych problemów z zapachem na bazie specjalnie wyselekcjonowanych mikroorganizmów.

Ten innowacyjny produkt poprzez połączenie biodegradowalnych mydeł i mikroorganizmów usuwa nieprzyjemne zapachy m.in. moczu czy po wymiotach – idealny do utrzymania czystości w branży hotelarskiej, do codziennej pielęgnacji pomieszczeń sanitarnych i idealny do czyszczenia intensywnie używanych toalet.

 

  • Tevan Mleczko Eucalyptus oraz Eucamint – produkty zapachowe dla branży SPA & Wellness

Mleczka o zapachu Eukaliptusa oraz Eukaliptusa w połączeniu z Miętą to skoncentrowane zapachy do sauny. Mogą być przetwarzane w automatycznych systemach dozujących w saunach i strefach spa. Jest to mleczny płyn na bazie naturalnych olejów. Intensyfikuje korzyści sauny, ułatwia oddychanie i stymuluje pocenie.


 

Wizją firmy TEVAN jest służyć całemu rynkowi Europejskiemu wysokiej jakości produktami do czyszczenia i dezynfekcji. Aby było to możliwe, w 2017 roku przedstawiciele firmy złożyli w Europejskiej Agencji Chemikaliów (ECHA) dokumentację rejestracyjną. TEVAN chce zaoferować europejskim klientom wartość dodaną w postaci prawidłowych technik, certyfikatów i aprobat. Dzieląc się szeroką wiedzą specjalistyczną z dziedziny czyszczenia i dezynfekcji, bierze na siebie odpowiedzialność społeczną za higieniczny i bezpieczny świat.

 

Zapraszamy do Poznania na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO, 4-6.10.2022 r.