Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Debiutanci na targach Cleaning Expo 2024 w Poznaniu!

Podziel się

Udział w targach to dynamiczny proces, który przedsiębiorcom może przynieść wiele korzyści. To nie tylko szansa na pozyskanie nowych klientów, ale także doskonałe środowisko do wymiany doświadczeń, nawiązywania relacji biznesowych oraz poszerzania horyzontów w sektorze utrzymania czystości. Wiedzą o tym firmy: AMTRA, Henry Kruse Polska i Global Clean Chemicals, które po raz pierwszy wystawią się w ramach ekspozycji Cleaning Expo 2024.

 

Debiutujący na targach wystawcy stanowią niezwykle istotny element oferty branżowej danego przedsięwzięcia. Udział nowych firm w Cleaning Expo 2024 przyczynia się do świeżości, innowacyjności i różnorodności prezentowanych produktów oraz usług. Dla nowych wystawców to z kolei szansa na zaprezentowanie się szerokiemu gronu potencjalnych klientów, partnerów biznesowych i mediów branżowych.

W ramach obecności na targach firmy: AMTRA, Henry Kruse Polska i Global Clean Chemicals mają okazję nie tylko zwrócić uwagę odwiedzających, ale również nawiązać cenne kontakty, które mogą przyczynić się do rozwoju ich działalności. Dla wielu przedsiębiorstw udział w targach jest nie tylko sposobem na promocję, ale również doskonałą okazją do pozyskania feedbacku od klientów, testowania nowych produktów czy zbierania informacji o konkurencji.

Ważnym aspektem udziału wystawcy po raz pierwszy w ekspozycji jest profesjonalne przygotowanie się do wydarzenia. Obejmuje to nie tylko odpowiednią prezentację stoiska, ale także dostosowanie oferty do oczekiwań targowych gości i wprowadzenie atrakcji, które wyróżnią ich spośród wielu innych wystawców.

Nadchodząca trzecia edycja targów Cleanign Expo 2024 jest doskonałą platformą do zdobywania wiedzy na temat najnowszych trendów w branży profesjonalnego utrzymania czystości, obserwowania konkurencji i nawiązywania współpracy. Dla firm debiutujących na targach to również okazja do autopromocji i budowania swojej marki. Współpraca z mediami branżowymi oraz aktywność na platformach społecznościowych to dodatkowe narzędzia, które pomagają w zwiększeniu widoczności nowego uczestnika targów.

Debiutujące firmy na targach stoją przed fascynującym wyzwaniem, które otwiera przed nimi szereg możliwości. Cleaning Expo 2024 to wyjątkowa okazja do zdobycia uwagi branżowej publiczności, a prawidłowo zaplanowane działania mogą przyczynić się do długofalowego sukcesu firmy.

 

Serdecznie zapraszamy na trzecią już odsłonę Targów Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO oraz konferencji CLEANING FORUM, które odbędą się w dniach 22-23 października 2024, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich - Poznań Congress Center!