Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Dolphin – profesjonalna chemia do sprzątania - na targach Cleaning Expo 2022!

Podziel się

Polska marka DOLPHIN istnieje od 2003r. i jest identyfikowana w branży chemicznej z profesjonalnymi środkami do usług sprzątania i kosmetyki samochodowej, jak również specjalistycznymi preparatami dezynfekcyjno-biobójczymi o szerokim zastosowaniu. Z pełną ofertą firmy będzie można zapoznać się już na początku października na targach Cleaning Expo 2022 w Poznaniu!

Produkując chemię firma ciągle dba o utrzymanie jej wysokich standardów, zapewniając i dbając równocześnie o bezpieczeństwo przy jej stosowaniu oraz ochronę środowiska naturalnego.

W b.r. DOLPHIN Sp z o.o. została wyróżniona przez Miesięcznik Forbes jako LAUREAT RANKINGU DIAMENTY FORBESA 2022 za całokształt pracy i osiągnięć z tym związanych.

Oferta firmy - w pełni zaspokaja bieżące potrzeby rynku w utrzymaniu czystości obiektów przemysłowych, handlowych, gastronomicznych, oraz służby zdrowia  i wszelkiej innej użyteczności publicznej, jak i szeroko rozumianej kosmetyki oraz utrzymania czystości środków transportu.

Cele strategiczne i jakościowe - od początku działalności produkcyjnej, głównym celem strategicznym było dążenie do stworzenia kompleksowej oferty profesjonalnych środków o wysokiej jakości i skuteczności działania, opartych na własnej technologii i doświadczeniu.

Osiągnięcia - dzięki starannie opracowanym i ciągle udoskonalanym recepturom – zgodnie ze standardami obowiązującymi w Unii Europejskiej, specjaliści z DOLPHIN opracowali silne i wydajne koncentraty oraz produkty gotowe do użycia. Uzyskana jakość niejednokrotnie przewyższa skuteczność popularnych preparatów dostępnych na polskim rynku, nie wyłączając również liczących się producentów zagranicznych.

Wsparcie merytoryczno-techniczne - firma dodatkowo zabezpiecza klientów w rozwiązania techniczne zapewniające proste i precyzyjne przygotowywanie roztworów roboczych do codziennych czynności sprzątania. Koordynatorzy regionalni są pomocni w przygotowywaniu indywidualnych planów higieny dostosowanych do specyfiki poszczególnych obiektów.

Korzyści z współpracy - wieloletnie doświadczenie pokazuje, że oferta firmy skierowana bezpośrednio do potencjalnych dystrybutorów, w pełni zaspokaja potrzeby rynku, oraz korzystnie wpływa na wskaźniki ekonomiczne jej odbiorców, poprzez wysoką wydajność i skuteczność działania.

Oferta profesjonalnych środków czystości z podziałem na:

  • POSADZKI
  • NAWIERZCHNIE
  • SANITARIATY
  • ODŚWIEŻACZE POWIETRZA
  • PRODUKTY SPECJALISTYCZNE
  • GASTRONOMIA
  • CHEMIA SAMOCHODOWA
  • DEZYNFEKCJA
  • SYSTEMY DOZUJĄCE

Zapraszamy do Poznania na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO, 4-6.10.2022 r.