Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Dwa dni biznesowe dla profesjonalistów z branży utrzymania czystości!

Podziel się

Dwa dni z Targami Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO (4-5.10.2022), to kumulacja wiedzy, doświadczenia oraz innowacyjnych rozwiązań, zaprezentowane w prestiżowym i nowoczesnym centrum kongresowo-wystawienniczym Poznań Congress Center❗️

Od ponad stu lat Grupa MTP łączy ludzi w biznesie – jako jej przedstawiciele umożliwiamy spotkania i wymianę doświadczeń, wspieramy komunikację i stale szukamy rozwiązań, które pomagają firmom się rozwijać.

Mając na uwadze najwyższą jakość biznesową organizowanego przez nas wydarzenia, podjęliśmy decyzję
o zmianie lokalizacji konferencji CLEANING FORUM wraz z targami CLEANING EXPO 2022 na prestiżowy Poznań Congress Center (znajdujący się także na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich). Jednocześnie skróceniu ulegnie czas ich trwania: odbędą się w dniach 4-5.10.2022 r. Po konsultacjach z przedstawicielami branży czystościowej wierzymy, że nowa formuła wydarzenia, jak i renoma PCC, spotka się z uznaniem zarówno wystawców, jak i zwiedzających.

Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO to jedyne w Polsce wydarzenie skupiające się wokół przemysłu specjalistycznego czyszczenia. Jesteśmy przekonani, że infrastruktura Poznań Congress Center jako jednego z najnowocześniejszych centrów konferencyjnych w Polsce, zapewni lepszą przestrzeń do branżowych rozmów, networkingu oraz prezentacji produktów na specjalnie przygotowanych stoiskach ekspozycyjnych, a bliskość konferencji spotęguje efekt synergii i przyczyni się do podnoszenia wiedzy, wymiany doświadczeń, a w konsekwencji do efektywniejszego prowadzenia biznesu.

Mamy nadzieję, że wszyscy spotkamy się na targach CLEANING EXPO, które odbędą się w dniach 4-5 października 2022 roku w Poznań Congress Center na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.