Spotkajmy się na II edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 24-25.10.2023 ->  

Organizator:

Dziękujemy, że byliście z nami!

Podziel się

Właśnie zakończyła się pierwsza edycja targów CLEANING EXPO 2022 – jedyne w Polsce tak duże wydarzenie zrzeszające sektor porządkowy. To tutaj spotkali się liderzy rynku, branżowi eksperci, producenci sprzętu i środków czystości - fachowcy, z którymi można było porozmawiać na temat profesjonalnego sprzątania, dezynfekcji czy wdrażania nowoczesnych standardów higieny.

Przez dwa dni na poziomie 1 w Poznań Congress Center prezentowane były nowości z zakresu utrzymania czystości, innowacje sprzętowe, jak również produkty, które wyznaczać będą trendy na kolejne lata! Dwa dni targów CLEANING EXPO upłynęły pod znakiem biznesowych rozmów, finalizowania umów i kontraktów oraz branżowej integracji.

Październikowa ekspozycja wraz z programem wydarzeń towarzyszących to był idealny czas na zapoznanie się z premierami rynkowymi, podpatrzenie nowych systemów czy rozwiązań, zaobserwowanie najnowszych trendów oraz „dotknięcie” innowacyjnych technologii i produktów.

Dlatego bardzo dziękujemy wystawcom, zwiedzającym, mediom branżowym oraz partnerom targów za to, że obdarzyli nas zaufaniem i odwiedzili Poznań w dniach 4-5 października 2022. To były niezwykle intensywne dni, wypełnione licznymi dyskusjami i konferencjami. Spotkania online nigdy nie zastąpią rozmów twarzą w twarz, a minione wydarzenie doskonale pokazało, że branża cleaningowa stawia na bezpośrednie relacje z klientami.

Zapraszamy na kolejną odsłonę Targów Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO – już w dniach 24-25 października 2023 r., oczywiście w Poznaniu! Do zobaczenia!

FILM I FOTO CLEANING EXPO 2022 >> 

DZIĘKUJEMY!!! #teamCLEANINGexpo :)