Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

ECO SHINE Wystawcą na targach CLEANING EXPO 2024!

Podziel się

Z radością informujemy, że do grona wystawców targów Cleaning Expo dołączyła firma ECO SHINE, polski producent przemysłowych środków myjących, czyszczących i dezynfekujących

Eco Shine jest polskim producentem środków czystości, przeznaczonych do użytku profesjonalnego i domowego.

 

Głównym celem firmy jest przestrzeganie procedur, chroniących środowisko. W swoich procesach  technologicznych starają się obniżyć zużycie energii i wody. Do produkcji wybierane zostają surowce o wysokim stopniu biodegradowalności oraz opakowania nadające się do recyklingu.

Produkty marki Eco Shine spełniają wysokie wymagania jakościowe. Płyny produkowane są z najwyższej jakości surowców oraz są oparte na nowoczesnych formulacjach, dzięki czemu zapewniają wysoki stopień domycia.

W ofercie Eco Shine znajdują się profesjonalne środki do mycia, czyszczenia i dezynfekcji. Klientami są zakłady produkcyjne, restauracje, kawiarnie, hotele, szkoły, przedszkola, firmy sprzątające, ale także osoby prywatne. 

Specjalizują się również w sprzedaży produktów skierowanych do producentów żywności, u których priorytetem jest sprostanie wymaganiom związanym z wdrażaniem systemu HACCP. Zaopatrujemy w środki czystości również najbardziej wymagające firmy z branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

 

STRONA WYSTAWCY ZOSTAŃ WYSTAWCĄ