Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Ekologiczne sprzątanie od CLEAN-OX na targach Cleaning Expo 2023!

Podziel się

CLEAN-OX jest autoryzowanym dystrybutorem TERSANO INC. oraz BubbleFlush - producentów urządzeń do utrzymania czystości, którzy wspierają zrównoważony rozwój i dbają o bezpieczeństwo ludzi i środowiska. Głównym założeniem jest aby realizować skuteczne sprzątanie w sposób ekologiczny, bez używania środków chemicznych. Podczas targów Cleaning Expo 2023 będzie można zapoznać się z ofertą firmy CLEAN-OX i prezentowanych urządzeń do ekologicznego czyszczenia.

 

 

Firma CLEAN-OX została założona w celu umożliwienia dystrybucji innowacyjnych technologii utrzymania czystości na rynku polskim. Firma oferuje jedynie produkty, które wspierają zrównoważony rozwój (sutainability) i są bezpieczne dla ludzi i całej planety (safety). Dzięki prezentowanej technologii możliwe jest skuteczne sprzątanie bez użycia środków chemicznych oraz zmniejszenie ryzyka wypadków czy zachorowań personelu sprzątającego, jak i wszystkich użytkowników budynku.

Na targach CLEANING EXPO 2023 firma zaprezentuje urządzenia firmy Tersano wytwarzające Ustabilizowany Wodny Ozon - w pełni bezpieczną, ale bardzo skuteczną substancję czyszczącą, dezynfekującą i odświeżającą do codziennego utrzymania czystości. Eksperci pokażą również najnowszy produkt Tersano: iClean FLO3 dedykowany do maszyn czyszczących, pralek, kostkarek, czy linii BubbleFlush - system do czyszczenia misek WC za pomocą ultradźwięków - bez środków chemicznych, bez szorowania!

 

 

 

iClean FLO3 to nowość na rynku - urządzenie montowane na linii zasilającej wodę do urządzeń docelowych (maszyny czyszczące, pralki, kostkarki, linie produkcyjne, itp.), które zamienia wodę kranową w wodny ozon - całkowicie bezpieczny środek wolny od wszelkiego rodzaju bakterii czy innych drobnoustrojów, który działa jako środek czyszczący i dezynfekujący przez ok 60 min a następnie rozkłada się na tlen i wodę. BubbleFlush - system do czyszczenia misek WC poniżej lustra wody za pomocą ultradźwięków, rozbiją wszelki zalegający brud - dzięki temu eliminowanych jest jeszcze więcej szkodliwych środków chemicznych.

 

 

 

Więcej: https://cleanox.pl/

 

Serdecznie zapraszamy na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO oraz konferencję CLEANING FORUM w dniach 24-25 października 2023, Międzynarodowe Targi Poznańskie - Poznań Congress Center!