Spotkajmy się na II edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 24-25.10.2023 ->  

Organizator:

Grupa Impel – od potrzeb do usług - wystawcą na targach Cleaning Expo!

Podziel się

Grupa Impel podczas targów Cleaning Expo 2022 na stoisku zaprezentuje zarówno usługi przyjazne środowisku, jak i profesjonalne środki czystości oferowane przez należącą do Grupy Impel markę Biopur. W ramach konferencji Cleaning Forum w debatach wezmą udział m.in. Jakub Dzik, CEO Grupy Impel oraz Grzegorz Smereka, Wiceprezes Zarządu Impel System sp. z o.o.

 

Impel System oraz Impel Delivery to dwie spółki, które w tegorocznej edycji targów Cleaning Expo zaprezentują swoją ofertę na stoisku. Goście będą mogli zapoznać się z proekologicznymi rozwiązaniami w zakresie profesjonalnego utrzymania czystości. m.in. dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii i użyciu innowacyjnych, biodegradowalnych środków czystości. Jednocześnie zaprezentowane zostaną ekologiczne linie produktów do sprzątania marki Biopur, która od 2021 roku należy do Grupy Impel.

W ramach wykonywania usług utrzymania czystości wspieramy się urządzeniami, które pozwalają nam znacznie ograniczyć zużycie energii elektrycznej, wody oraz zmniejszyć ilość emitowanych ścieków. Tam, gdzie to możliwe sięgamy często po technologie nie wymagające użycia chemii. Dobrym przykładem jest użycie produktów takich jak Biopur, które nie zanieczyszczają środowiska lub mycie powierzchni np. z wykorzystaniem wody demineralizowanej – dodaje Grzegorz Smereka, Wiceprezes Zarządu Impel System.

Impel Delivery zaprezentuje szeroką ofertę produktów marki Biopur posiadającą oznaczenie EU Ecolabel. Jest to linia produktów opartych na składnikach roślinnych, które mogą zastąpić używane dotychczas chemiczne środki czyszczące. Środki ekologiczne nie zawierają związków, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Profesjonalna linia produktów ekologicznych Biopur, prezentowana przez Impel Delivery z pewnością znajdzie swoje uznanie wśród uczestników targów.

 

Targi Cleaning Expo są jednymi z największych w Polsce branżowych wydarzeń, które cechuje otwartość na cały rynek profesjonalnego utrzymania czystości. Natomiast podczas Cleaning Forum poruszone zostaną tematy dotyczące m.in. produktów, rozwiązań technologicznych oraz obecnych i nadchodzących wyzwań branży jak np. waloryzacja. Do grona eksperckich głosów i udziału w prelekcjach zostali zaproszeni przedstawiciele Grupy Impel – Jakub Dzik – CEO Grupy Impel oraz Grzegorz Smereka – Wiceprezes Impel System.

 

 

Grupa Impel jest liderem rynku usług outsourcingowych i jednocześnie największą w Polsce grupą firm świadczących usługi dla instytucji i przedsiębiorstw. W skład grupy wchodzi prawie 70 spółek, które tworzą 3 obszary biznesowe: Facility Management – kompleksowa obsługa nieruchomości, Business Process Outsourcing – usługi informatyczne i outsourcing procesów biznesowych, Industrial Services – usługi dla przemysłu.

Firma działa na terenie całego kraju poprzez sieć 16 oddziałów, a także w Niemczech, na Łotwie, Ukrainie i w Kazachstanie. 45 000 współpracowników, 6 600 klientów, 21 grup produktowych. Jako doświadczony dostawca usług outsourcingowych realizuje misję i wizję, które są podstawą etycznego działania w biznesie. Misja Grupy Impel: Obsługujemy kompleksowo procesy biznesowe i pomocnicze instytucji i przedsiębiorstw. Outsourcing tych procesów przynosi klientom wymierne korzyści. Są one źródłem wspólnego sukcesu. Wizja Grupy Impel: Odpowiedzialny i zrównoważony rozwój Grupy Impel jest naszym celem. Partnerstwo, wzajemna uczciwość, szacunek, wspieranie kreatywności - to zasady działania Grupy. Dzięki blisko 30 lat doświadczenia firma wie, jak wyprzedzać oczekiwania klientów - zna ich i umie dla nich projektować usługi. Optymalizuje rzeczywistość biznesową, inwestując w nowe technologie i stawiając na innowacyjne rozwiązania. Grupa Impel – od potrzeb do usług.