Spotkajmy się na II edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 24-25.10.2023 ->  

Organizator:

Higieniczna nakładka toaletowa od czystadeska.pl na Cleaning Expo 2023

Podziel się

W toalecie można napotkać niepożądaną kolekcję patogenów, groźnych dla zdrowia i życia człowieka. W myśl maksymy, że lepiej zapobiegać niż leczyć, jest sposób na to, aby uchronić się przed niebezpiecznymi bakteriami i brakiem zachowania standardów higieny. Skuteczną metodą jest Czystadeska.pl - nowe rozwiązanie ochrony deski sedesowej od wystawcy targów Cleaning Expo, który w Poznaniu zaprezentuje innowacyjny system zabezpieczenia użytkowników toalety przed zanieczyszczeniami!

 

Czystadeska - to unikalne rozwiązanie, które umożliwia każdemu użytkownikowi skorzystanie z indywidualnej nakładki ochronnej nasuniętej trwale na deskę sedesową.

Działanie systemu opiera się na prostym, ale skutecznym mechanizmie. Wystarczy pociągnięcie za dźwignię, a na deskę zostanie nasunięta nowa, czysta warstwa ochronna. To właśnie ta nakładka zapewnia bezpieczeństwo i higienę podczas Twojej wizyty w toalecie.

 

Dlaczego warto skorzystać z Czystadeski? Przede wszystkim zyskuje się pełną kontrolę nad higieną w miejscach publicznych i nie tylko.

Główne zalety innowacyjnego systemu CzystaDeska.pl:

  • Ochrona przed bakteriami: Czystadeska gwarantuje, że skóra użytkownika toalety nie będzie miała bezpośredniego kontaktu z powierzchnią deski sedesowej, minimalizując ryzyko przeniesienia bakterii i innych drobnoustrojów.
  • Łatwe w użyciu: System Czystadeska zapewnia nakładki ochronne jako integralną część mechanizmu, co oznacza, że nie trzeba dokupywać ani nosić ze sobą dodatkowych artykułów higienicznych.
  • Uniwersalność zastosowania: Ten system sprawdzi się w każdym miejscu, gdzie deski sedesowe są współdzielone, takich jak toalety publiczne, restauracje, hotele, biura i inne obiekty użyteczności publicznej. Dzięki Czystadesce użytkownik zyskuje pewność, że zawsze może skorzystać z czystej toalety bez obaw o higienę.

 

Więcej szczegółów: https://czystadeska.pl/ 

 

Serdecznie zapraszamy na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO w dniach 24-25 października 2023, Międzynarodowe Targi Poznańskie - Poznań Congress Center!