Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

HIPROM - profesjonalny ręczny sprzęt i chemia do sprzątania - wystawcą na targach Cleaning Expo 2023

Podziel się

Firma HIPROM jest importerem i dystrybutorem profesjonalnych urządzeń i środków niezbędnych do utrzymania czystości. Jako przedstawiciel włoskiej firmy VDM, która od ponad 40 lat jest wiodącym producentem ręcznego sprzętu do sprzątania, HIPROM może zaproponować wiele innowacyjnych rozwiązań niespotykanych u innych producentów. Z wyszukanym asortymentem HIPROM będzie można się zapoznać już jesienią podczas trwania poznańskich targów Cleaning Expo 2023.

 

  • Dobrym przykładem nowatorskiego myślenia jest wózek Transformer EcoGreen (8 kółek) - 1 wózek a 3 rozwiązania.

Cały zestaw posiada 8 skrętnych kółek. więc każdy element może funkcjonować oddzielnie. Wózek dodatkowo ma 2 kuwety, 2 wiaderka 6 litrów, 2 gumowe uchwyty na kije i 4 haczyki. Wózek o niewielkich gabarytach (93x67cm), a z wielką przestrzenią załadunkową.

Wysoką jakość gwarantują wszelkie możliwe certyfikaty. Wózki EcoGreen są zaprojektowane i wyprodukowane w celu ochrony środowiska. Rozwiązania są innowacyjne i wszechstronne, ponieważ łączą wysoką wydajność z użyciem cennego ekologicznego materiału: plastiku z recyklingu. Jakość wózków jest zagwarantowana przez zaawansowane i wyrafinowane procesy produkcyjne, zrównoważony rozwój środowiska jest zagwarantowany przez użycie polipropylenu pochodzącego z recyklingu, który zapewnia maksymalną wytrzymałość i długą żywotność produktu. Każdy wózek w 100% nadaje się do recyklingu.

 

  • Kolejnym przykładem innowacji jest "Touch Free System" - opatentowany system zrzucania mopów kieszeniowych, dedykowany dla pomieszczeń o podwyższonych standardach higieny, jak np. sektor medyczny czy farmaceutyczny.

 

 

W dzisiejszych czasach ważne jest, aby mieć jak najmniejszy kontakt z zabrudzeniami. Dzięki innowacyjnemu stelażowi TOUCH FREE, mop kieszeniowy jest odblokowywany bezpośrednio do wiadra.

Operator nigdy nie ma kontaktu ze stelażem i mopem, nie musi schylać się w celu zakładania lub zdejmowania mopa. Ogromna oszczędność, chemii, czasu i pewność, że nie przenosi się brudu z jednego pomieszczenia do drugiego. Na 10 mopów wystarczy 1 litr wody z chemią, a 1 mopem można zmyć pomieszczenie o powierzchni ok 25m/2 - nie ma więc konieczności, ciągłej zmiany wody w wiadrze z tradycyjną wyciskarką, aby mop był czysty na kolejne pomieszczenia.

  • Dla poszukujących ekonomicznych rozwiązań, gdzie ważny jest budżet, firma HIPROM ma propozycję innych zagranicznych producentów. Od wielu lat firma współpracuje z największymi fabrykami w Europie i Azji, które produkują dla HIPROM mopy zgodnie z odpowiednimi standardami i potrzebami.

HIPROM jest również importerem profesjonalnej chemii niemieckiego producenta PUDOL. Oferta producenta PUDOL obejmuje szeroką gamę produktów, a jego doświadczenie mówi samo za siebie. Ponad 100 lat działania marki na rynku pozwoliło na staranne opracowanie poszczególnych receptur, dzięki czemu działanie ich środków czystości jest szybkie, efektowne i bezpieczne dla czyszczonych powierzchni oraz zdrowia człowieka.

 

Więcej na: https://hiprom.pl/ 

Serdecznie zapraszamy na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO w dniach 24-25 października 2023, Międzynarodowe Targi Poznańskie - Poznań Congress Center!