Spotkajmy się na II edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 24-25.10.2023 ->  

Organizator:

Innowacyjne systemy czyszczące w niezawodnej, profesjonalnej jakości - UNGER na targach Cleaning Expo 2022!

Podziel się

Od ponad pół wieku UNGER jest synonimem profesjonalnych produktów do czyszczenia powierzchni w ponad 80 krajach na całym świecie i oferuje firmom czyszczącym szkło i budynki wyraźną wartość dodaną. Każdego dnia produkty UNGER pozwalają użytkownikom odczuć, jak wiele znaczą know-how i innowacyjna technologia. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się już w październiku podczas targów Cleaning Expo 2022 w Poznaniu.

 

Wysokie wymagania dotyczące profesjonalnej jakości i innowacyjności od zawsze definiują markę UNGER. To właśnie ta jakość produktów sprawia, że oferowane przez UNGER narzędzia są bardziej efektywne i trwalsze. Trwałość jest istotnym aspektem zrównoważonego rozwoju. Zapewniając ją, firma bierze odpowiedzialność za środowisko naturalne. Firma UNGER została wyróżniona w rankingu zrównoważonego rozwoju publikowanym przez EcoVadis, i posiada certyfikat zarządzania jakością ISO 9001.

Jedną z zasad zrównoważonego rozwoju dla UNGER jest długoterminowe partnerstwo ze specjalistycznymi dystrybutorami, z którymi współpracuje. Firma wspiera swoich partnerów, oferując kompetentne doradztwo pracowników oraz działu obsługi klienta, publikując przyciągające wzrok materiały promujące sprzedaż oraz atrakcyjne, wysokiej jakości opakowania, które świetnie sprawdzają się zarówno na półce sklepowej, jak i w sprzedaży internetowej. Działa również online i stawia na ciągłą wymianę informacji ze swoją społecznością - nie tylko za pośrednictwem blogu dostępnego na naszej stronie internetowej, ale również na platformach mediów społecznościowych Facebook, Instagram, YouTube i LinkedIn.

 

Od ponad 50 lat firma UNGER cieszy się międzynarodowym uznaniem jako wiodący producent profesjonalnych narzędzi do czyszczenia i pielęgnacji. Innowacyjność, wysoka jakość i rozwój zorientowany na potrzeby klienta od zawsze były zasadami firmy. Wszystkie systemy UNGER zostały zaprojektowane z myślą o efektywnym, ergonomicznym i dokładnym wykonaniu pracy. Profesjonalne firmy sprzątające w ponad 80 krajach na całym świecie polegają na jakości firmy UNGER i na tym, że otrzymują odpowiednie narzędzia do swoich różnorodnych wymagań w zakresie sprzątania.

 

UNGER oferuje:

  • Systemy mycia wodą demineralizowaną: systemy kijów teleskopowych z doprowadzeniem wody (kije teleskopowe, adaptery kątowe, szczotki, akcesoria), filtry do oczyszczania wody
  • Profesjonalne akcesoria do klasycznego czyszczenia szkła (ściągaczki do szyb, myjki, skrobaki, kije teleskopowe, akcesoria, zestawy do mycia okien)
  • System mycia szyb wewnętrznych
  • System zbiórki odpadów – pojemniki i chwytaki
  • Profesjonalne narzędzia do codziennego i okresowego sprzątania i konserwacji (czyszczenie, pielęgnacja i zabezpieczanie podłóg, mopy i ściągaczki podłogowe, wiadra mobilne, uchwyty, skrobaki do podłóg, ściereczki z mikrofibry, szczotki i miotełki do kurzu, czyszczenie pomieszczeń sanitarnych).

 

Zapraszamy do Poznania na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO, 4-6.10.2022 r.