Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Jak zarobić duże pieniądze będąc małą firmą? Panel dyskusyjny przygotowany przez Polskie Stowarzyszenie Firm Sprzątających

Podziel się

W ramach Targów Cleaning Expo 2023 Polskie Stowarzyszenie Firm Sprzątających organizuje panel dyskusyjny, poświęcony działalności małych i średnich firm z branży utrzymania czystości. Panel odbędzie się 25 października 2023 w budynku Poznań Congress Center na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Złożą się na niego prezentacje zaproszonych gości i dyskusja uczestników z udziałem publiczności.

PSFS przygotowuje jednodniowe spotkanie w formie Case Studies, dedykowane specjalistom z branży profesjonalnego utrzymania czystości, bazujące na praktyce polskiego rynku. Na wydarzenie składają się prezentacje innowacyjnych rozwiązań wraz z prelekcjami zaproszonych gości oraz panel dyskusyjny.

Tematyka spotkania dotyczyć będzie m.in.: wsparcia młodych firm sprzątających; jak zarządzać firmą, aby utrzymać się na rynku i osiągnąć sukces; jak planować budżet, aby móc się rozwijać i inwestować w coraz lepszy sprzęt.

Organizatorom zależy, aby wydarzenie stanowiło forum wymiany doświadczeń pomiędzy osobami prowadzącymi małe i średnie firmy sprzątające z udziałem zaproszonych panelistów, których część jest spoza wąsko rozumianej branży utrzymania czystości, co z kolei pozwala na nieco inną optykę i ciekawe oraz cenne spostrzeżenia.

  • W jaki sposób zmiany demograficzne i społeczne wpływają na branżę utrzymania czystości?
  • Gdzie powinny szukać swojego miejsca i szansy mniejsze i średnie firmy sprzątające ?
  • Czy w dobie globalizacji i coraz większych sieci sprzedaży można w ogóle jako mniejszy biznes skutecznie konkurować i działać z sukcesem ?
Tym i pochodnym zagadnieniom eksperci przyjrzą się na panelu organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Firm Sprzątających w ramach Targów Cleaning Expo 2023 - 25 października o godzinie 12:00. Jednym z uczestników spotkania będzie Marcin Kokot, CEO Cleantec, prezes Zarządu PSFS – związany z branżą od 1996 roku i śledzący od wielu lat zmiany w niech zachodzące. Wypowiedzi Marcina zawsze powiązane są z analizą i konkretnymi przemyśleniami na temat branży i jej zmian.

 

Pan Wojciech Kołakowski z firmy CleanMode - e-learning cleaningowy omówi z kolei zagadnienie "Firma jako całość - dlaczego najważniejszy jest pracownik?" na temat roli pracowników w kontekście:

  • pozyskania nowych pracowników
  • zahamowania rotacji
  • budowania jakości świadczonej usługi
  • budowania wizerunku firmy
  • pozyskania nowych klientów

 

Serdecznie zapraszamy na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO oraz udział w panelu PSFS. Do zobaczenia w dniach 24-25 października 2023, Międzynarodowe Targi Poznańskie - Poznań Congress Center!