Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

JAX Professional – profesjonalne środki czystości na targach Cleaning Expo 2022!

Podziel się

Oferta chemii profesjonalnej marki JAX PROFESSIONAL to płyny : do mycia, prania, czyszczenia i dezynfekcji. Produkty wielokrotnie nagrodzone za jakość i skuteczność. W każdej butelce zawarte są: doskonała receptura, ogromne doświadczenie i pasja...pasja do tworzenia czegoś lepszego. Dzięki produktom JAX PROFESSIONAL oszczędzasz czas, pieniądze, wodę, energię elektryczną i generujesz mniej odpadów.  Jesteś ECO!  Jesteś mądrym i świadomym konsumentem!  Bardzo szeroka gama JAX PROFESSIONAL jest kierowana do wszystkich branż, w których wymagana jest czystość, higiena, wydajność i zadowolenie klienta. Z ofertą JAX PROFESSIONAL masz CZYSTY BIZNES!

 

 

 

Firma EmiChem P.P. Michał Mierzwa - właściciel marki JAX Professional, powstała w 1984 roku i jest producentem środków utrzymania czystości.

Niezaprzeczalnymi atrybutami przedsiębiorstwa EmiChem są  wieloletnie doświadczenie produkcyjne oraz eksploatacja sprawdzonych technologii, co stanowi podstawę i punkt wyjścia dla skutecznej realizacji misji firmy, którą jest:

PRODUKCJA I DOSTAWA ŚRODKÓW UTRZYMANIA CZYSTOŚCI W ZGODZIE Z WYMAGANIAMI PRAWNYMI I NORMAMI ZASPOKAJAJĄCYMI KONKRETNE POTRZEBY KLIENTÓW.

Firma, determinowana istotą wdrożonego i utrzymywanego Systemu Zarządzania Jakością, spełniającego kryteria normy międzynarodowej EN-ISO 9001:2015, za podstawowy cel jakościowy stawia sobie:

SUKCESYWNE DOSKONALENIE JAKOŚCI SPEŁNIANIA WYMAGAŃ, POTRZEB I OCZEKIWAŃ KLIENTÓW.

 

EmiChem - FABRYKA CZYSTOŚCI

Nasza „fabryka czystości” działa w oparciu o technologie, które jeszcze do wczoraj były dla wszystkich przyszłością, a od dzisiaj są dla nas codziennością. Do wieloletniego doświadczenia dodaliśmy nowoczesne rozwiązania, do wiedzy dołożyliśmy najnowsze osiągnięcia z dziedziny chemii przemysłowej. Do naszych produktów dodaliśmy pasję. Chcąc sprostać rosnącym wymaganiom rynku wdrożyliśmy Systemy Zarządzania Jakością ISO 9001, ISO 14001 oraz IFS HPC, które nieustannie wspomagają nas w codziennych działaniach.

 

Do zobaczenia w Poznaniu na Targach Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO, 4-6.10.2022