Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Kärcher Złotym Partnerem konferencji CLEANING FORUM 2023!

Podziel się

Dla firmy Kärcher czystość jest największym wyzwaniem na świecie. Eksperci firmy ciągle pracują nad rozwojem nowych oraz istniejących rozwiązań w zakresie sprzątania. Innowacja to pasja Kärcher, ale nigdy nie jest celem samym w sobie. Wynika z przekonania, że innowacja stanowi korzyść dla ludzi, ułatwia życie, przyczynia się do zwiększenia wydajności i pomaga w wykonywaniu codziennych obowiązków.

Filozofia Kärcher brzmi: ludzie czerpią korzyści z innowacji. Firma ma odwagę wkraczać na nowy grunt, a także robić rzeczy zamiast tylko o nich opowiadać. Niniejsza filozofia skutkuje w rozwiązaniach o przekonującej wydajności, jakości, a także obsłudze stwarzającej przewagę nad konkurencją na rynku. Dzieje się tak dlatego, że dla Kärcher czystość jest największym wyzwaniem na świecie.

Takie podejście do rozwoju branży utrzymania czystości poskutkowało wyjątkowym zaangażowaniem firmy Kärcher w działania podczas targów Cleaning Expo 2023 w Poznaniu. Firma została Złotym Partnerem konferencji Cleaning Forum, biorąc aktywny udział w poszczególnych panelach i pokazach wydarzenia:

  • 24.10.2023, godz. 13:45 - 15:15  CLEANING FORUM - "Zasady eksploatacji posadzek z wykładzin elastycznych, akceptowane przez producentów, instalatorów, firmy usługowe i organizacje branżowe” - wykład plus część praktyczna: arena pokazów - czyszczenie posadzek

  • 25.10.2023, godz. 11:45  CLEANING FORUM - "Wyścigi robotów sprzątających"

  • 25.10.2023, godz. 13:30 - 15:00 CLEANING FORUM - "Utrzymanie terenów zieleni w czasach zmieniających się wymagań klientów i zmian klimatycznych"

W ramach ekspozycji oraz podczas wydarzeń towarzyszących targom Cleaning Expo 2023, firma Kärcher zaprezentuje możliwości SZOROWARKI KOMPAKTOWEJ KIRA B 50. Maszyna jest w pełni wydajna i oszczędna. Sprawdzi się zarówno w obiektach większych, jak również czyszcząc niewielkie powierzchnie. Ta właśnie cecha znacząco zwiększa liczbę branż, w których można jej używać. KIRA B 50 wykonuje wcześniej zdefiniowane zadania w pełni autonomicznie. Gdy zaś dojdzie do rozładowania akumulatorów litowo – jonowych, którymi jest zasilana, wtedy sama powraca do stacji dokującej.

 

Serdecznie zapraszamy na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO oraz konferencję CLEANING FORUM w dniach 24-25 października 2023, Międzynarodowe Targi Poznańskie - Poznań Congress Center!