Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Kolejny firma - Chemitech, dołącza do grona wystawców CLEANING EXPO!

Podziel się

Chemitech Sp. z o. o. to grupa marek dostarczająca wysokiej jakości produkty chemiczne i higieniczne, obsługując dziesiątki branż i tysiące firm w Polsce.

To polska firma, która jest bezpośrednim importerem produktów chemicznych i higienicznych światowych firm oraz partnerem wielu producentów krajowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zespół, który tworzony jest przez przedstawicieli
i biura handlowe służące swoją wiedzą i doświadczeniem zdobywanym na co dzień w naszej dynamicznie rozwijającej się branży.

Co nas wyróżnia?

Szeroka oferta bogata w produkty nie mające odpowiedników na krajowym rynku. Dzięki niej i indywidualnemu podejściu do Klienta jesteśmy w stanie zaspokajać zróżnicowane gusta i oferować najlepsze warunki zakupu.

Do kogo kierujemy swoją ofertę?


Oferta naszej firmy została skonstruowana tak, by zaspokoić oczekiwania każdego Klienta ze szczególnym uwzględnieniem dużych zakładów produkcyjnych działających w sektorze przemysłu spożywczego i maszynowego, warsztatów naprawczych, biur, hoteli, restauracji, cateringu, firm sprzątających, klinik oraz gabinetów lekarskich. Docieramy wszędzie tam gdzie aktualnie wyrażana jest potrzeba zaopatrzenia w profesjonalną chemię i artykuły higieniczne.

STRONA WYSTAWCY ZOSTAŃ WYSTAWCĄ