Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Kompleksowa technologia dla branży utrzymania czystości na targach Cleaning Expo 2023 od firmy Kärcher!

Podziel się

Kärcher to jeden z czołowych producentów technologii czyszczenia. Jest synonimem wydajności, jakości i innowacyjności. Aktywnie angażuje się w ochronę środowiska, rozwój sportu i kulturę. Urządzenia Kärcher łączą w sobie wygodę użytkowania, funkcjonalność i atrakcyjny design. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się już w dniach 24-25 października br. na targach Cleaning Expo w Poznaniu.

Kärcher jest wiodącym na świecie dostawcą rozwiązań w zakresie produktów czyszczących i konserwujących. W ofercie firmy znajdują się myjki wysokociśnieniowe i ultra wysokociśnieniowe, odkurzacze do różnych zastosowań, parownice, oczyszczacze powietrza, zamiatarki i szorowarki, systemy mycia pojazdów z technologią samoobsługową, przemysłowe technologie czyszczące do zastosowań specjalnych, środki czyszczące, systemy uzdatniania wody pitnej, dystrybutory wody, oprogramowanie do zarządzania flotą i procesami, pompy i systemy nawadniania, a także urządzenia do pielęgnacji ogrodów. Perfekcyjnie dobranym produktom i akcesoriom towarzyszy kompleksowe doradztwo i  profesjonalny serwis.

Gama oferowanych przez Kärcher profesjonalnych urządzeń, akcesoriów i środków czyszczących została zaprojektowana przy aktywnym współudziale klientów, tak by spełnić ich liczne oczekiwania. Bez względu na rodzaj prowadzonej działalności czy jej lokalizację, produkty Kärcher zapewniają doskonałą wydajność czyszczenia, oszczędność czasu i zasobów, oraz są intuicyjne w obsłudze: pozwalając biznesowi koncentrować się wyłącznie na tym, co dla niego najbardziej istotne.

 

 

Więcej: https://www.kaercher.com/pl/ 

 

Serdecznie zapraszamy na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO oraz konferencję CLEANING FORUM w dniach 24-25 października 2023, Międzynarodowe Targi Poznańskie - Poznań Congress Center!