Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Kooperacja Cleaning Consulting i Grupy MTP

Podziel się

Branża profesjonalnego utrzymania czystości w Polsce wyceniana jest na ponad 6,5 miliarda złotych. Tworzy ją ponad 3,5 tysiąca firm, które zatrudniają tysiące pracowników. Tak duża liczba przedsiębiorstw sprawia, iż sektor przemysłu profesjonalnego czyszczenia charakteryzuje się z jednej strony dużym rozdrobnieniem, a z drugiej wysoką konkurencyjnością.

Firmy usługowe nieustannie szukają możliwości na wprowadzenie nowych technologii, sposobów na podniesienie jakości oferowanych usług przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.

To właśnie te warunki są powodem, dla którego Grupa MTP oraz Cleaning Consulting wychodzą z inicjatywą Targów Profesjonalnego Utrzymania czystości Cleaning Expo 2022 - platformy wymiany usług i towarów, jak również integracji oraz dyskusji branżowej. 

Cleaning Consulting jest firmą funkcjonującą na rynku polskim od 20 lat. Zajmuje się consultingiem oraz szkoleniami z zakresu usług profesjonalnego utrzymania czystości. Jej misją jest dostarczanie usług audytorskich, eksperckich i szkoleniowych na najwyższym poziomie oraz przygotowanie uczestników szkoleń do znaczącego wpływu na podnoszenie standardów czystości w naszym kraju.

Cleaning Consulting w roli współorganizatora będzie wspierać Grupę MTP w przygotowaniu targów CLEANING EXPO.

– Wierzymy, że efektem tej współpracy będzie platforma prezentacji innowacyjnych rozwiązań z zakresu profesjonalnego przygotowania czystości, a przede wszystkim wymiany wiedzy w gronie ekspertów oraz kształtowania przyszłości tej branży i stymulowania jej rozwoju poprzez podnoszenie kwalifikacji zawodowych osób działających w tym sektorze. – podkreśla Dariusz Muślewski, dyrektor projektu.

Zapraszamy do Poznania na targi CLEANING EXPO w dniach 4-6 października 2022 r.