Spotkajmy się na II edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 24-25.10.2023 ->  

Organizator:

Lyreco – kompleksowy dostawca chemii i higieny oraz wszystkiego, czego potrzebuje Twoje miejsce pracy - wystawcą na Cleaning Expo 2023!

Podziel się

Grupa Lyreco jest europejskim liderem i trzecim co do wielkości dystrybutorem produktów i usług związanych z miejscem pracy na świecie. Obecne w Polsce od 1998 roku obejmuje swoją siecią dostaw obszar całego kraju, dostarczając na co dzień wszystko to, czego potrzebuje każde miejsce pracy. Oferujemy ponad 16 000 produktów, w tym artykuły biurowe i technologiczne, meble, artykuły spożywcze i higienicznie oraz środki ochrony indywidualnej. Z kompleksową ofertą produktów dedykowanych profesjonalnemu utrzymaniu czystości będzie można zapoznać się na stoisku Lyreco podczas targów Cleaning Expo 2023 w Poznaniu.

Niezależnie od tego, jakiej wielkości jest Twoja firma, Lyreco może zapewnić najwyższy standard zarządzania zakupami, w celu osiągnięcia założonych celów, bez ponoszenia niepotrzebnych kosztów. Firma posiada wykwalifikowany zespół ekspertów i doradców, który chętnie służy pomocą i radą, aby zaproponować najlepiej dopasowane rozwiązania. A pełna integracja infrastruktury logistycznej i dostawczej oraz personelu umożliwia spełnienie oczekiwań klientów, niezależnie od tego, gdzie są i czego potrzebują w swoich miejscach pracy.

W Lyreco wiedzą, jak istotne jest utrzymanie czystości i higieny w miejscach pracy, dlatego jako dostawca kompleksowej oferty dla miejsc pracy firma posiada również ofertę najwyższej jakości produktów chemii i higieny - aby utrzymać porządek w Twojej firmie, w najwyższym standardzie. Dzięki współpracy z renomowanymi w branży markami oraz mocnej marce własnej, udało się zbudować ofertę, którą firma prezentuje w tym roku w pierwszym w historii Lyreco katalogu Chemia i Higiena. Katalog zbiera blisko 1000 produktów stanowiących kompleksową ofertę środków do profesjonalnego utrzymania czystości w każdym miejscu pracy. Wśród nich Lyreco oferuje: artykuły higieniczne, środki czystości i chemię profesjonalną, odświeżacze i oczyszczacze, drobny sprzęt i akcesoria do sprzątania, a także maszyny i odkurzacze. Firma zapewnia także wsparcie ekspertów Lyreco Hygiene Team na terenie całej Polski, którzy pomogą dobrać i wdrożyć najlepsze rozwiązania (od doradztwa po audyty).

 

Atuty LYRECO:

Szeroki wybór produktów, dostawa następnego dnia roboczego, osobisty doradca biznesowy, zespół specjalistów i ekspertów, doradztwo i audyty, platforma do zarządzania zakupami, zakupy online 24/7, odpowiedzialne praktyki zgodne ze strategią zrównoważonego rozwoju Lyreco.

 

 

Na targach Cleaning Expo:

  1. Porozmawiasz z ekspertami Lyreco Hygiene Team
  2. Zobaczysz nowy katalog produktowy Chemia i Higiena
  3. Poznasz marki, z którymi firma współpracuje
  4. Poznasz produkty chemii i higieny pod marką własną Lyreco
  5. Dowiesz się, co jeszcze poza obszarem chemii i higieny Lyreco może Tobie zaoferować

 

Więcej na: https://lyreco.com/group/poland/pl 

Oferta chemii i higieny: CHEMIA I HIGIENA - Lyreco Polska

 

Serdecznie zapraszamy na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO w dniach 24-25 października 2023, Międzynarodowe Targi Poznańskie - Poznań Congress Center!