Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

MAKITA - wystawcą na targach Cleaning Expo 2023!

Podziel się

Makita to firma oferująca wysokiej jakości produkty i usługi, które pomagają użytkownikom osiągać wytyczone cele, czyniąc pracę łatwiejszą i przyjemniejszą. Makita dostarcza nie tylko wysokiej klasy elektronarzędzia, ale także najwyższej jakości osprzęt i doskonałe akcesoria oraz usługi dla klientów w sektorze budowlanym, przemysłowym, konsumenckim i porządkowym. Z szeroką ofertą produktów dla branży utrzymania czystości będzie można zapoznać się na stoisku firmy już w październiku, podczas trwania targów Cleaning Expo 2023 w Poznaniu.

 

Japońska korporacja Makita została założona w 1915 roku - specjalizowała się wtedy w sprzedaży i naprawie opraw oświetleniowych, silników elektrycznych i transformatorów. Dzisiaj, z ponad 40 filiami zlokalizowanymi na całym świecie, Makita to globalna marka i pionier innowacyjności wytwarzający, w swoich fabrykach na całym świecie, produkty wysokiej jakości. Produkty Makita zawdzięczają swoją doskonałą jakość i trwałość polityce udoskonalania, skoncentrowanej na innowacjach i technologii. To właśnie dzięki temu Makita stała się dostawcą maszyn dla profesjonalistów pracujących w trudnych warunkach.

Na targach Cleaning Expo 2023 firma Makita zaprezentuje maszyny i nowości z zakresu utrzymania czystości oraz innowacyjne rozwiązania dla tego sektora.

 

 

Nowością jest robot odkurzający DRC300 z funkcją mapowania pomieszczeń. Dzięki wyposażeniu w sensor LiDAR oraz kamerę, odkurzacz może zmapować i zapamiętać pomieszczenia do okurzenia. Bazując na mapie, odkurzacz może wytyczyć optymalną ścieżkę do efektywnego odkurzania pomieszczeń. Wyposażony w filtr HEPA.

 

 

Więcej szczegółów: https://www.makita.pl/

 

Serdecznie zapraszamy na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO w dniach 24-25 października 2023, Międzynarodowe Targi Poznańskie - Poznań Congress Center!