Spotkajmy się na II edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 24-25.10.2023 ->  

Organizator:

Manager Online - oprogramowanie do monitorowania czystości w czasie rzeczywistym

Podziel się

ProServices SK, s.r.o. to startUp ze Słowacji, którego celem jest pomoc dostawcom usług w sektorze sprzątania w osiągnięciu przejrzystości w celu ochrony ich działalności, pracowników i klientów. Prezentowane podczas targów Clening Expo 2023 rozwiązanie monitorujące ManagerOnline dostarcza w czasie rzeczywistym danych na temat obecności i czasu sprzątania pomieszczeń, realizacji zadań, zużycia materiałów higienicznych, jakości sprzątania i wielu innych.

 

ManagerOnline został zaprojektowany tak, aby nie przegapić niczego, co mogłoby zagrozić relacjom z klientem. Informacje o brakujących pracownikach, niesprzątniętych pomieszczeniach, niedokończonych zadaniach, zużytych materiałach higienicznych lub niewystarczającej jakości sprzątania są dostępne w czasie rzeczywistym, dzięki czemu dostawca usług sprzątania lub zarządca obiektu może zareagować, zanim klient to zauważy. Ponadto godziny i dowody obecności służą ochronie pracowników i umów kontraktowych. ProServices opracował specjalny skaner 2D dla personelu sprzątającego, który wykorzystuje kody kreskowe do dostarczania wiarygodnych danych w czasie rzeczywistym na temat obecności, czasu sprzątania, wykonania zadania lub zużycia materiałów, nawet w mokrym lub zapylonym środowisku. Aby kontrolować jakość sprzątania, użytkownik może korzystać z nowoczesnej i intuicyjnej aplikacji mobilnej zgodnej z normami ISO i EN.

W 2022 roku firma otrzymała 2 nagrody.

1. Facility Management Award 2022 dla "Najlepszej firmy zajmującej się środkami czyszczącymi i systemem monitorowania maszyn"
2. Innovation and Excellent Award w kategorii "Innowacja w technologii czyszczenia"

 

 

Więcej: https://www.manageronline.eu/

 

Serdecznie zapraszamy na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO oraz konferencję CLEANING FORUM w dniach 24-25 października 2023, Międzynarodowe Targi Poznańskie - Poznań Congress Center!