Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Maszyny i urządzenia czyszczące to nasza specjalność - POLOR Sp. z o.o. wystawcą na targach Cleaning Expo 2023!

Podziel się

Profesjonalny sprzęt czyszczący, urządzenia i maszyny sprzątające, środki do sprzątania - dla firmy, hotelu, domu - tak w skrócie można opisać ofertę firmy POLOR Sp. z o.o. Podczas targów Cleaning Expo 2023 w Poznaniu eksperci z POLOR zaprezentują ogromne możliwości nowoczesnego sprzętu sprzątającego dedykowanego dla biur, hoteli, szkół, szpitali, firm sprzątających, zakładów produkcyjnych, firm budowlanych i transportowych.

POLOR Sp. z o.o. to jeden z liderów polskiego rynku w branży utrzymania czystości. Od 1993 roku firma sprzedaje i serwisuje produkty renomowanych firm przeznaczone do profesjonalnego utrzymania czystości we wszelkiego typu obiektach. POLOR jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce jednego ze światowych liderów branży – firmy Numatic International z Wielkiej Brytanii.

Wszystko, co niezbędne do efektywnego sprzątania, dostępne jest w ofercie firmy POLOR: najlepszy, profesjonalny sprzęt czyszczący od producenta wraz z pełną opieką gwarancyjną i serwisową, a w tym szeroki wachlarz produktów:  automaty szorująco-czyszczące, profesjonalne odkurzacze, szorowarki, specjalistyczne maszyny czyszczące, zamiatarki, środki chemiczne (płyny do dezynfekcji), pady czyszczące, urządzenia do czyszczenia wentylacji, automatyczne roboty sprzątające.

 

Na targach Cleaning Expo 2023 firma POLOR zaprezentuje m.in:

  • ZACO X1000
  • NUMATIC NUC244NX

 

  • ROBOT ODKURZAJĄCY WHIZ

 

  • CLEANFIX RA660 NAVI XL

 

  • CLEANFIX KEMARO 900

 

Więcej: https://polor.pl/ 

Serdecznie zapraszamy na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO oraz konferencję CLEANING FORUM w dniach 24-25 października 2023, Międzynarodowe Targi Poznańskie - Poznań Congress Center!