Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

MIĘDZYNARODOWE SPOTKANIA PODCZAS II EDYCJI CLEANING EXPO

Podziel się

Blisko 1 600 profesjonalistów z 23 krajów wzięło udział w dwudniowym święcie branży utrzymania czystości w Poznaniu, czyli targach CLEANING EXPO 2023 i odbywającej się w tym samym czasie konferencji CLEANING FORUM 2023.

 

55 producentów i dystrybutorów reprezentujących firmy m.in. z Chin, Czech, Holandii, Niemiec, Polski, Słowacji, Szwecji, USA i Włoch prezentowało swoje rynkowe nowości i najbardziej innowacyjne rozwiązania
produktowe. Aż 9 nich wyróżnionych zostało prestiżowym Złotym Medalem Grupy MTP.

  

W dyskusjach, prelekcjach i pokazach, które wzbogaciły tegoroczną konferencję CLEANING FORUM o niezwykle atrakcyjną, interaktywną część praktyczną, udział wzięło ponad 500 słuchaczy.

 

Dużą frekwencją cieszyło się także spotkanie pt. "Jak zarobić duże pieniądze będąc małą firmą?", przygotowane przez Polskie Stowarzyszenie Firm Sprzątających, poświęcone działalności małych i średnich firm z branży utrzymania czystości.

 

Co warte podkreślenia, w ceremonii otwarcia wydarzenia uczestniczyła Alexandra Goman, reprezentująca
ISSA EMEA - europejską filię Światowego Stowarzyszenia Branży Czystości, Głównego Partnera Branżowego konferencji CLEANING FORUM.

 

Podwojona ilość wystawców, znacznie zwiększona powierzchnia ekspozycyjna oraz bogatszy program wydarzeń z interaktywnymi pokazami sprawiły, że targi CLEANING EXPO 2023 odbiły się szerokim echem i stały się świętem branży utrzymania czystości w Polsce!

- W branży utrzymania czystości obecnie zauważalne są kluczowych trendy, takie jak: wzrost świadomości higieny i bezpieczeństwa, rosnące zainteresowanie ekologią, oraz dynamiczny rozwój technologii, zwłaszcza automatyzacji i sztucznej inteligencji. Firmy skupiają się na dostarczaniu bardziej ekologicznych rozwiązań, wykorzystują innowacyjne technologie, a także oferują specjalistyczne usługi dopasowane do rosnących oczekiwań rynku. To wszystko można było zaobserwować w Poznaniu podczas targów Cleaning Expo i konferencji Cleaning Forum 2023. Organizacja takiego wydarzenia oraz uczestnictwo w nim przedstawicieli rynku ma potężny wpływ na rozwój sektora utrzymania czystości, wspierając zarówno wzrost gospodarczy firm, jak i postęp w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań i technologii stosowanych w branży. – podkreśla Witold Lipiński – Project Manager targów Cleaning Expo. - Przyszłość rynku branży czystościowej będzie zależała od wielu czynników, w tym zmieniających się oczekiwań konsumentów, postępujących technologicznych innowacji i przepisów regulacyjnych. Firmy, które będą elastyczne i gotowe do dostosowania się do zmieniających się warunków rynkowych, będą miały większe szanse na sukces w tym sektorze. - dodaje Witold Lipiński.

DO ZOBACZENIA W POZNANIU NA KOLEJNEJ - TRZECIEJ JUŻ ODSŁONIE TARGÓW CLEANING EXPO I KONFERENCJI CLEANING FORUM!

SAVE THE DATE: 22-23.10.2024