Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Na targach Cleaning Expo 2022 PROFESJONALIŚCI NIE PŁACĄ!

Podziel się

Utrzymanie czystości to branża z potężnym ekonomicznym potencjałem, która dynamicznie się rozwija. Oprócz zmian wizerunku sektora porządkowego widoczne są korzyści w postaci oszczędności czasu i większej wydajności maszyn. Procesy automatyzacji i digitalizacji mogą wspierać efektywność usług, ale filarem będzie zawsze dobrze wyszkolony pracownik. Jakie zmiany czekają jeszcze branżę utrzymania czystości? Na te i inne pytania odpowiedź będzie można uzyskać podczas targów Cleaning Expo 2022 w Poznaniu!

Na targach Cleaning Expo 2022 PROFESJONALIŚCI NIE PŁACĄ!

Do rejestracji i odebrania bezpłatnego biletu uprawnione są osoby zawodowo/ profesjonalnie związane z branżą profesjonalnego utrzymania czystości (m.in. właściciele i pracownicy firm świadczących usługi profesjonalnego utrzymania czystości, dystrybutorzy profesjonalnego sprzętu., maszyn i środków do utrzymania czystości, przedstawiciele sektora transportowego, w tym lotnisk i kolei, właściciele i administratorzy obiektów: handlowych, medycznych, instytucjonalnych, przemysłowych, hotelarskich, gastronomicznych, sportowych), na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego. Osoby spoza branży zapraszamy do zakupu biletów dla szerokiej publiczności bez rejestracji.

 

Tegoroczna edycja targów Cleaning Expo zakłada kompleksową prezentację innowacji, w tym nowości produktowych i rozwiązań technologicznych dla przemysłu utrzymania czystości. Wystawcy zaprezentują: maszyny i urządzenia czyszczące, narzędzia eksploatacyjne, maszyny do utrzymania czystości na terenach przyległych, narzędzia manualne i akcesoria do utrzymania czystości, urządzenia i akcesoria do czyszczenia fasad, dachów i terenów przyległych, środki chemicznych do czyszczenia, pielęgnacji i konserwacji,  środki i urządzenia do dezynfekcji, rozwiązania BHP dla branży utrzymania czystości, urządzenia, akcesoria i środki zabezpieczające w sytuacjach kryzysowych (np. pandemia), systemy informatyczne dla branży utrzymania czystości, firmy świadczące usługi profesjonalnego utrzymania czystości.

Targi Cleaning Expo to najbardziej wyczekiwane w Polsce spotkanie profesjonalistów zajmujących się szeroko rozumianym utrzymaniem czystości i jednocześnie najlepsze miejsce do zapoznania się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami, które będą mogły zapewnić sektorowi stabilne warunki do dalszego rozwoju.

 

Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO

4-6.10.2022, MTP, POZNAŃ

GODZINY OTWARCIA TARGÓW:

04.10.2022.  / wtorek / 10:00 – 17:00

05.10.2022. / środa / 10:00 – 17:00

06.10.2022.  / czwartek / 10:00 – 16:00