Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Najnowsze rozwiązania i technologie i-team na targach Cleaning Expo 2024!

Podziel się

Oferta firmy i-team to (r)ewolucja w czyszczeniu od 2014 r.! Podczas targów Cleaning Expo zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania i technologie i-team, dzięki którym świat sprzątania zmienił się na zawsze.

 

i-team Polska Sp. z o.o. jest częścią Grupy i-team, której centrala znajduje się w Niderlandach, w Eindhoven, w Polsce działa od 2018 roku. Firma jest wyłącznym importerem i dystrybutorem maszyn i-team i Orbot, w Polsce współpracuje z siecią Partnerów oraz prowadzi sprzedaż bezpośrednią.  Flagowymi produktami w ofercie są maszyny i-mop - najbardziej innowacyjna szorowarka pionowa na świecie. W tym roku i-mop obchodzi swoje 10-lecie, co stanowi świetną okazję do świętowania, jak i pochwalenia się wyjątkowymi wynikami sprzedaży. Do chwili obecnej znacząco powyżej 100 tys i-mop'ów używanych jest przez Happy Users na całym świecie. i-team to nie tylko i-mop, oferta maszyn jest bardzo szeroka, od zeszłego roku wzbogacona także o pierwszego robota sprzątającego -  Co-botic 45.

Podczas Targów Cleaning Expo 2024 i-team prezentować będzie najnowsze modele maszyn i-mop, w tym całkowicie nowy model M40, nowe wersje Co-botic 45.

  • i-mop - Innowacyjne szorowarki automatyczne, wydajność od 800 do 1400 m2/godz. Czyszczenie do 75% szybciej i taniej!
  • Co-botic 45  - Automatyczny asystent do powtarzających się, monotonnych prac. Idealne wsparcie pracownika w czynnościach związanych z utrzymaniem czystości podłóg zmywalnych. Człowiek i robot – zespół doskonały!

Dodatkowo premierę będą miały inne nowości, w tym nowości na dzisiaj owiane jeszcze tajemnicą.

i-team zaprasza wszystkich, którzy chcą zmienić świat sprzątania z manualnego na mechaniczny lub automatyczny, dla których ważne są zagadnienia ochrony środowiska i redukcji kosztów. Firma na swoim stoisku zaprezentuje wiele nowości - będzie się działo!

 

Więcej: https://i-teampolska.pl

 

Serdecznie zapraszamy na trzecią już odsłonę Targów Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO oraz konferencji CLEANING FORUM, które odbędą się w dniach 22-23 października 2024, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich - Poznań Congress Center!