Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Odłuszczacz Chante Clair od Giolli na targach Cleaning Expo 2023!

Podziel się

Firma Giolli sp. z o.o. od ponad już 30 lat specjalizuje się w imporcie kosmetyków i detergentów renomowanych marek włoskich z tradycjami. Bogate doświadczenie gwarantuje klientom otrzymywanie zawsze najlepszej oferty. A z produktami od Giolli będzie można zapoznać się w dniach 24-25.10.2023 na stoisku firmy podczas targów Cleaning Expo!

 

Na targach Cleaning Expo firma Giolli zaprezentuje markę Chante Clair - renomowany, włoski brand z ponad 120-letnią tradycją. Bestsellerem tej marki jest odtłuszczacz, który we Włoszech osiąga od lat pierwsze miejsce w swojej kategorii najlepiej sprzedających się produktów do odtłuszczania.

Odtłuszczacz uniwersalny Chante Clair to doskonały środek do czyszczenia uciążliwych zabrudzeń, na każdej powierzchni. Nadaję się do czyszczenia okapów, piekarników, zmywarek, okien. grilli, kominków itp. Usuwa również uciążliwe plamy na meblach, butach, rowerach oraz samochodach. Wystarczy spryskać zabrudzoną powierzchnię preparatem, odczekać 5 min, następnie przetrzeć ściereczką a cały brud zejdzie nie pozostawiając po sobie śladu!

Podczas targów eksperci z firmy Giolli będą prezentować nowe innowacyjne opakowanie odtłuszczaczy Chante Clair, które umożliwia stosowanie produktu w różnych pozycjach, również do góry nogami.

 

 

Więcej: www.giolli.pl

 

Serdecznie zapraszamy na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO oraz konferencję CLEANING FORUM w dniach 24-25 października 2023, Międzynarodowe Targi Poznańskie - Poznań Congress Center!