Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Odwiedź stoisko targów Cleaning Expo podczas Modernlog i odbierz zaproszenie!

Podziel się

Zespół targów Cleaning Expo jest obecny na Targach Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG, które w dniach 31 maja do 3 czerwca 2022 r. odbywać się będą na terenie MTP w Poznaniu. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko (nr 34, paw.6), aby porozmawiać o branży profesjonalnego utrzymania czystości.

 

Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog to wydarzenie, które co roku przyciąga wystawców z Polski i zagranicy, zyskując miano jednego z najważniejszych w branży logistycznej w naszym kraju. W programie tradycyjnie już znaleźć można pokazy maszyn na żywo w strefie Inf4Log, organizowanej wraz z wydawnictwem Medialog, jak i dwudniową konferencję Smart Warehouse (1-2 czerwca), poświęconą automatyzacji, robotyzacji i cyfryzacji pracy w magazynie.

Spotkajmy się na MODERNLOG i porozmawiajmy o profesjonalnym utrzymaniu czystości w magazynach, halach przemysłowych i produkcyjnych, centrach logistycznych, galeriach handlowych, wielkopowierzchniowych budynkach czy obiektach sportowych. Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania oraz wręczymy bezpłatny VOUCHER na nasze wydarzenie - targi Cleaning Expo 2022. 

 

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska - Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO (nr 34, paw. 6) - do rozdania mamy zaproszenie na to jedyne w Polsce wydarzenie skupiające się wokół przemysłu profesjonalnego czyszczenia. Już na początku października 2022 w Poznaniu będzie można zobaczyć premiery rynkowe, wystawy najnowocześniejszych urządzeń do czyszczenia oraz innowacyjnych środków czystości. Warto spotkać się z ekspertami i liderami rynku, by wspólnie wykreować przyszłość polskiej branży utrzymania czystości.

 

GODZINY OTWARCIA TARGÓW MODERNLOG

TERMIN TARGÓW 31.05.-3.06.2022
31 maja 9:00-16:00
1 czerwca 9:00-16:00
2 czerwca 9:00-16:00
3 czerwca 9:00-16:00