Spotkajmy się na II edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 24-25.10.2023 ->  

Organizator:

OLPE - wyłączny dystrybutor marki IPC w Polsce -pierwszym zgłoszonym klientem na targach Cleaning Expo 2022!

Podziel się

Olpe Sp.z o.o. jest wyłącznym importerem urządzeń i sprzętu ręcznego IPC, oraz oficjalnym przedstawicielem firmy IPC w Polsce. W skład koncernu wchodzą między innymi takie marki jak Gansow, Portotecnica, Soteco, Euromop, Readysystem i Pulex. Misją firmy jest dostarczanie klientom kompleksowych rozwiązań w zakresie utrzymania czystości. OLPE oferuje wyłącznie sprawdzone produkty, które zdobyły rzesze zadowolonych klientów na całym świecie.

Specjalizacja firmy to m.in. maszyny czyszczące, zmywarki do posadzek, myjki ciśnieniowe, odkurzacze profesjonalne, odkurzacze przemysłowe, szorowarki i zamiatarki. 

 

Profesjonalne systemy czyszczące od IPC

Jako wyłączny dystrybutor marki IPC w Polsce, proponujemy rozwiązania dostosowane zarówno do biura, jak i przemysłu. Poprzez rozbudowaną sieć dystrybucyjno-serwisową zapewniamy naszym klientom dostęp do wyspecjalizowanych urządzeń czyszczących takich jak: automaty czyszczące, zamiatarki, odkurzacze profesjonalne oraz przemysłowe, myjki ciśnieniowe i wytwornice pary wodnej, systemy do mycia przeszkleń oraz elewacji z użyciem wody demineralizowanej oraz akcesoriów do ręcznego utrzymania czystości, które odznaczają się dużą skutecznością i jakością wykonania.

Klienci mogą liczyć na wsparcie przy doborze odpowiedniego sprzętu oraz opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną. Zarówno odbiorcy z branży profesjonalnego sprzątania, jak i prywatni użytkownicy mają też dostęp do usług serwisowych, które pomogą usunąć wszelkie usterki, jakie mogą pojawić się w trakcie eksploatacji naszych urządzeń.

Maszyny czyszczące do posadzek

Przy konieczności czyszczenia dużych i średnich powierzchni, proponujemy urządzenia czyszczące IPC Gansow. Automaty szorująco-zbierające dostosowane są do pracy na różnego rodzaju posadzkach, umożliwiają również sprzątanie w trudno dostępnych miejscach dzięki dodatkowym akcesoriom opcjonalnym.

Automaty czyszczące mogą być zasilane bateryjnie lub z sieci, na życzenie istnieje możliwość instalacji prostownika wbudowanego. Automaty do czyszczenia podłóg odznaczają się bardzo dobrą zwrotnością i ergonomią, dzięki temu manewrowanie sprzętem nie będzie stanowić problemu. Urządzenia sprzątające wyposażone są w jedną lub kilka głowic czyszczących w zależności od konfiguracji i zastosowania, które skutecznie usuną cały brud.

Myjki ciśnieniowe

Prezentowane urządzenia pracują przy wysokim ciśnieniu roboczym oraz dużym przepływie wody, które pomaga usunąć wszystkie zabrudzenia. Jakość zastosowanych podzespołów gwarantuje długą żywotność w profesjonalnym myciu powierzchni. Jednocześnie myjki ciśnieniowe IPC Portotecnica są bardzo wygodne w użyciu, a dzięki praktycznym akcesoriom dodatkowym, bardzo uniwersalne. To nie tylko profesjonalne narzędzia dla profesjonalistów w branży utrzymania czystości. W szerokiej ofercie urządzeń ciśnieniowych znajdą Państwo także urządzenia półprofesjonalne dla domu.

Odkurzacze profesjonalne

W ofercie odkurzaczy profesjonalnych IPC Soteco możemy wyróżnić urządzenia różnych klas w zależności od ich zastosowania. Odkurzacze biurowe znajdujące zastosowanie w długotrwałej pracy ciągłej w hotelach oraz pomieszczeniach biurowych. Odkurzacze sucho-mokro to najbardziej popularna klasa odkurzaczy w zastosowaniach profesjonalnych. Odkurzacze specjalistyczne dla szpitali, spełniające normę ISO 5, odkurzacze antyelektrostatyczne ESD, odkurzacze do piekarnictwa lub przemysłu farmaceutycznego, odkurzacze budowlane z wysoką klasą filtracji oraz przyłączem do elektronarzędzi lub narzędzi pneumatycznych oraz wiele innych. Najwyższą klasą urządzeń są jednostki przemysłowe o ściśle określonym zakresie zastosowania. Głowice odkurzaczy mogą być wyposażone w jeden, dwa lub trzy niezależne silniki ssące, jedno lub dwustopniowe z niezależnym chłodzeniem.

Odkurzacze profesjonalne pracują z wysoką mocą ssania i podciśnieniem roboczym. Szereg wymiennych końcówek i akcesoriów dodatkowych umożliwia dotarcie w każde miejsce, a zastosowane filtry pozwalają na pracę urządzeń w klasie filtracji L, M lub H w zależności od wymagań. Część urządzeń posiada w standardzie filtr HEPA 14. Dzięki wbudowanym kółkom oraz wózkom, ich przemieszczania nie nastręcza trudności.

Usuwanie zanieczyszczeń przy pomocy pary

Nawet najskuteczniej działające urządzenia czyszczące, nie są w stanie usunąć wszystkich alergenów i drobnych organizmów z powierzchni. Z pomocą przychodzą profesjonalne parownice do mycia podłóg. Można je wykorzystać do wyczyszczenia fug, umycia okien czyszczenia dywanów, czy tapicerki pojazdu. Wytwornice pary generują parę wodną o wysokiej temperaturze i ciśnieniu, który skutecznie niweluje wszelkie drobnoustroje i pozostawia idealnie czystą powierzchnię. Generatory pary mogą być wyposażone w zespolony system odsysania oraz natrysku detergentu. Profesjonalne jednostki znajdą zastosowanie w przemyśle farmaceutycznym, przetwórstwa spożywczego, szpitalnictwie oraz gastronomii.

Urządzenia czyszczące do domowych zastosowań

Część naszej oferty skierowana jest także do użytkowników indywidualnych. Są to urządzenia typu hobby lub półprofesjonalne. W ofercie tych produktów znajdą Państwo myjki ciśnieniowe, odkurzacze biurowe, zamiatarki oraz sprzęt ręczny do sprzątania.