Spotkajmy się na II edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 24-25.10.2023 ->  

Organizator:

Pełen zakres profesjonalnych usług - ATALIAN Poland na targach Cleaning Expo 2022

Podziel się

Działalność firmy ATALIAN w zakresie usług utrzymania czystości udowadnia jej doświadczenie, która pozwala być jednym z głównych operatorów w tym zakresie. Czy to w środowisku biurowym, szpitalnym czy też przemysłowym, linia biznesowa ATALIAN obejmująca usługi sprzątania może dostarczyć pełen zakres profesjonalnych usług porządkowych dostosowanych do potrzeb każdego Klienta. Zapraszamy do Poznania na targi Cleaning Expo, gdzie będzie możliwość rozmowy z przedstawicielami firmy i nawiązania biznesowej relacji.

Firma ATALIAN została założona w 1944 roku i jest francuskim, rodzinnym i niezależnym dostawcą usług dla firm.

 

 

W Polsce oferta firmy ATALIAN obejmuje 7 głównych linii serwisowych: Facility Management, Sprzątanie, Serwis techniczny, Catering, Ochrona, Obsługa recepcji, Zarządzanie energią. W Polsce Grupa osiąga obroty rzędu 53 milionów Euro rocznie.

Każdego dnia 4000 współpracowników w Polsce udowadnia swoje zaangażowanie i wsparcie zarówno dla klientów publicznych, jak i prywatnych, opracowując rozwiązania, które są dostosowane do ich potrzeb.

W Polsce Grupa korzysta z zasięgu geograficznego w całym kraju z dwoma głównymi biurami w Krakowie i Warszawie oraz z 40 mobilnymi zespołami zdolnymi do zapewnienia rozwiązań, które są naprawdę dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Obszary działalności: Facilities Management, Utrzymanie czystości, Serwis techniczny, Ochrona, Catering, Obsługa recepcji, Zarządzanie energią

 

PEŁEN ZAKRES PROFESJONALNYCH USŁUG

Działalność firmy ATALIAN w zakresie usług utrzymania czystości udowadnia jej doświadczenie, która pozwala być jednym z głównych operatorów w tym zakresie. Czy to w środowisku biurowym, szpitalnym czy też przemysłowym, linia biznesowa ATALIAN obejmująca usługi sprzątania może dostarczyć pełen zakres profesjonalnych usług porządkowych dostosowanych do potrzeb każdego Klienta.

USŁUGI UTRZYMANIA CZYSTOŚCI:

 • Sprzątanie ogólne
 • Sprzątanie przemysłowe
 • Higiena przemysłowa
 • Ultra-cleaning
 • Zabiegi anty-graffiti

USŁUGI POWIĄZANE:

 • Zarządzanie odpadami na obiekcie
 • Higiena przemysłowa
 • Jakość powietrza
 • DDD
 • Drobne usługi serwisu technicznego
 • Przenoszenie
 • Zarządzanie przestrzenią pracowniczą : przygotowywanie sal konferencyjnych, zarządzanie magazynem oraz dostawami, zarządzanie częściami wspólnymi, przeprowadzki biurowe

 

OBECNOŚĆ W RÓŻNYCH SEKTORACH:

 • Centra handlowe
 • Handel detaliczny
 • Przemysł spożywczy
 • Przemysł papierniczy
 • Budynki użyteczności publicznej
 • Przemysł elektroniczny
 • Biura

 

 

FOR A BETTER PERFORMANCE

Firma ATALIAN jest synonimem fachowej wiedzy, a jej siła polega na tym, że jest jedną z nielicznych firm świadczących uzupełniające się usługi (sprzątanie, utrzymanie techniczne, catering, ochrona, obsługa recepcji, zarządzanie energią), dostosowane do potrzeb rynku. Dzięki unikalnej strukturze, firma ATALIAN może odciążyć Klientów z wielu zadań, pozwalając im skoncentrować się na podstawowej działalności ich firmy.

WYDAJNOŚĆ

 Znajomość wielousługowych i multitechnicznych linii biznesowych, sieć wyspecjalizowanych ekspertów, metody opierające się na Polityce Jakości, Ochrony Środowiska i Bezpieczeństwa, wynikające z certyfikatów ISO, jak również szkolenia, które firma ATALIAN zapewnia swoim pracownikom – wszystko to gwarantuje najwyższe wyniki i jakość usług przy optymalnej cenie.

ROZWIĄZANIA SZYTE NA MIARĘ

 Wymagania każdego Klienta różnią się w zależności od sektora, w którym działa, jego geograficznej lokalizacji i struktury. Dlatego rozwiązania firmy ATALIAN są dostosowywane do indywidualnych potrzeb Klienta. Nasze oferty dostosowujemy począwszy od zespołów, które dostarczamy, poprzez organizację, metody i materiały, aż po ubrania robocze oraz narzędzia do oceny i raportowania.

POSTĘP

Firma ATALIAN opracowała wewnętrzne narzędzia informatyczne pozwalające na stałą ocenę usług, która umożliwia szybkie podjęcie działań i przygotowanie planów postępu w ramach partnerstwa z Klientami. Firma ATALIAN utworzyła zespół w 100 % poświęcony innowacjom, aby zaoferować swoim Klientom innowacyjne i użyteczne rozwiązania w tej dziedzinie.

PRZEJRZYSTOŚĆ

Firma ATALIAN posiada wyjątkowe narzędzia do monitorowania i śledzenia usług w czasie rzeczywistym. Są one dostępne dla Klientów w celu oceny wyników firmy ATALIAN i sprawdzenia czy firma przestrzega swoich zobowiązań.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

ATALIAN jest sygnatariuszem Zasad United Nations Global Compact oraz Karty French Diversity Charter. Procesy związane ze zdrowiem, bezpieczeństwem i zarządzaniem środowiskowym firmy ATALIAN są certyfikowane przez najbardziej wymagające normy międzynarodowe (OHSAS 18001, ISO 14001). Eco Vadis uznał firmę ATALIAN za jedną z najbardziej wydajnych w zakresie CSR wśród 10 największych firm w sektorze.

SILNE WARTOŚCI NA RZECZ ROZWOJU

ATALIAN czerpie siłę ze swojej głębokiej kultury przedsiębiorczości oraz silnej tożsamości, która jest wektorem wartości takich jak: przedsiębiorczość, sprawność, uczciwość, prostota i zrównoważona odpowiedzialność. Bycie przedsiębiorcą oznacza patrzenie w przyszłość, tworzenie wartości, znajdowanie nowych rozwiązań i innowacji. Dla firmy ATALIAN, hasło “for a better performance” wywodzi się z połączenia jakości usług oraz zobowiązania do motywowania każdego pracownika przy zachowaniu przedsiębiorczego podejścia.

 

DUCH PRZEDSIĘBIORCZOŚCI - Praca, autonomia, rozwój, niezależność

SPRAWNOŚĆ - Elastyczność, zdolność przewidywania, innowacje

PROSTOTA - Dostępność, wydajność, bliskość

UCZCIWOŚĆ - Szczerość, szacunek, lojalność, uczciwość

ZRÓWNOWAŻONA ODPOWIEDZIALNOŚĆ - Środowisko, społeczeństwo, gospodarka, ludzkość

 

INNOWACJE UŻYTECZNE DLA KLIENTÓW

Biorąc pod uwagę podwójny cel firmy ATALIAN, tj.  osiągnięcie wysokiej wydajności i zróżnicowania, stworzenie Działu Innowacji poświęconego obserwacji, badaniu i optymalizacji całego wachlarza rozwiązań firmy ATALIAN było naturalnym procesem. Innowacje technologiczne będą miały coraz większy wpływ na nasze linie biznesowe. Możliwości związane z połączonymi obiektami, narzędziami mobilnymi i robotyką mogą przekształcić nasze praktyki, modele ekonomiczne oraz ofertę biznesową. Misją Działu Innowacji firmy ATALIAN jest identyfikacja, testowanie, zatwierdzanie i wdrażanie najbardziej użytecznych innowacji dla naszych Klientów.

PRZEWIDYWAĆ - Monitorować postęp technologiczny w dziedzinie robotyki, internetu rzeczy i mobilności

WYKRYWAĆ - Identyfikować, dla naszych różnych linii biznesowych, innowacyjne rozwiązania, które mogą przynieść wartość dodaną i prawdziwą użyteczność

TESTOWAĆ - Konfrontować te rozwiązania z rzeczywistością naszych różnych linii biznesowych w celu zweryfikowania ich wartości operacyjnej i ekonomicznej

WDRAŻAĆ - Proponować nowe, specjalistyczne rozwiązania oraz upewnić się, że są prawidłowo wdrażane w terenie

 

Nasze zobowiązania

Od 2010 roku firma ATALIAN angażuje się w strategię zrównoważonego rozwoju, szczególnie poprzez włączenie w swoją działalność zasad i ram normy ISO 26000 w zakresie odpowiedzialności społecznej przedsiębiorstw. Od tego momentu ATALIAN w różny sposób pokazuje swoje zaangażowanie wobec CSR. W 2012 roku firma ATALIAN została członkiem Global Compact przy ONZ. Dwa lata później podpisała francuską kartę różnorodności “The French Diversity Charter”. W 2015 roku firma ATALIAN wyraziła swoje zaangażowanie w ochronę środowiska, podpisując deklarację Caring for Climate i opracowując politykę odpowiedzialnych zakupów. W 2016 r. firma ATALIAN postanowiła wydać własną Kartę CSR mającą na celu zwiększenie świadomości wśród pracowników i klientów.

 

Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO odbędą się w dniach 4-6 października 2022 roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich – zapraszamy!