Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Perfekcyjne rozwiązania dla każdego wyzwania - BUZIL na targach Cleaning Expo 2022

Podziel się

Buzil to profesjonalne rozwiązania czystościowe - wysokowydajne produkty i usługi z ponad 100-letnim doświadczeniem. Firma zalicza się do wiodących i wyznaczających nowe trendy producentów na rynku nowoczesnych środków utrzymania czystości, pielęgnacji i dezynfekcji. Buzil zapewnia perfekcyjną czystość, która przynosi trwałe korzyści - z ofertą będzie można zapoznać się już podczas targów Cleaning Expo w Poznaniu, w dniach 4-6 października 2022.

Buzil bez problemu radzi sobie z wszelkimi wyzwaniami dotyczącymi profesjonalnego utrzymania czystości, nie tylko poprzez zastosowanie efektywnych i sprawdzonych w praktyce produktów. Indywidualne doradztwo to pierwszy krok do bezpiecznego wyboru produktów. Firma posiada cały szereg dodatkowych usług serwisowych i dba o to, aby zawsze i wszędzie osiągać znakomite wyniki. Oferta obejmuje rekomendacje i szkolenia w zakresie stosowania produktów, seminaria oraz praktyczne szkolenia produktowe, przygotowanie kart technicznych i dokumentacji istotnej ze względu na bezpieczeństwo, sporządzanie planów higieny i dezynfekcji, jak również przydatną infolinię. Dużo ułatwia inteligentny system doradczy online: wystarczy wpisać kilka informacji podstawowych, a wyświetlą się indywidualnie, zoptymalizowane rekomendacje czyszczenia i pielęgnacji, a także dopasowane propozycje produktowe. W wyborze odpowiedniej technologii użytkownika wspiera wypracowany system kolorystyczny produktów.

Założeniem firmy Buzil jest znalezienie idealnego rozwiązania na potrzeby każdego zadania. 

Niezależnie od tego, czy chodzi o profesjonalne czyszczenie budynków, czy też o rozwiązania dla przemysłu, hotelarstwa, gastronomii i ośrodków opieki, mające długie tradycje przedsiębiorstwo z siedzibą w Memmingen projektuje, produkuje i dystrybuuje wysokiej jakości rozwiązania do niemal wszystkich zastosowań oraz, na specjalne życzenie klientów, przygotowuje asortyment produktów firmowanych marką własną klienta.

Podstawą sukcesu jest w pierwszej kolejności wysoka innowacyjność - specjaliści Buzil koncentrują się na opracowywaniu i optymalizacji produktów. W rezultacie następuje inteligentne połączenie wysokiego poziomu bezpieczeństwa, efektywności i zrównoważonego rozwoju. Znajduje ono zastosowanie w roztworach myjących, które wyznaczają nowe standardy jakościowe. 

Buzil jest niezawodnym partnerem dostarczającym najwyższej jakości skuteczne produkty czyszczące, pielęgnacyjne, higieniczne i dezynfekujące. Priorytetem firmy są nieustanny rozwój, wysoki poziom jakości produktów, systematyczne kształtowanie i optymalizacja pełnego zakresu usług. Przy tym odnoszące sukcesy na międzynarodowym rynku przedsiębiorstwo koncentruje się na jednym celu, jakim jest zadowolenie klientów i użytkowników. 

Poszanowanie i ochrona środowiska, jak również zrównoważony rozwój są zakorzenione w wartościach korporacyjnych Buzil i stanowią integralną część wytycznych, które determinują codzienne działania firmy. Za inicjatywy w zakresie zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstwo Buzil otrzymało platynowy medal w rankingu EcoVadis 2022. Jest to najwyższy osiągalny poziom, a to oznacza, że Buzil znajduje się wśród 1% wszystkich uczestniczących firm na całym świecie i należy do najlepszych w swojej branży pod względem zrównoważonego rozwoju. 

 Zobacz, jak działa świat usług online Buzil House 360°:

 

Więcej o firmie BUZIL -> TUTAJ