Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Pierwsi zgłoszeni wystawcy na targi Cleaning Expo 2024!

Podziel się

Dopiero co zaczął się rok 2024, a już możemy pochwalić się pierwszymi zgłoszonymi firmami na tegoroczną październikową edycję targów CLEANING EXPO! Tork, Czysta Polska, Emichem oraz Eko-Higiena to wystawcy, którzy skorzystali z Noworocznej Promocji i tym samym zapewnili sobie udział w najważniejszym święcie branży profesjonalnego utrzymania czystości. Noworoczna oferta specjalna trwa tylko do 31 stycznia br.

 

CLEANING EXPO – Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości, to jedyne takie w Polsce miejsce spotkań producentów i dystrybutorów sprzętu, środków chemicznych i wyposażenia służącego utrzymaniu czystości z właścicielami i pracownikami firm sprzątających, przedstawicielami sektora transportowego (lotnisk i kolei), właścicielami i administratorami obiektów: handlowych, medycznych, instytucjonalnych, przemysłowych, hotelarskich, gastronomicznych, sportowych czy edukacyjnych.

W branży utrzymania czystości obecnie zauważalne są kluczowe trendy, takie jak: wzrost świadomości higieny i bezpieczeństwa, rosnące zainteresowanie ekologią oraz dynamiczny rozwój technologii, zwłaszcza automatyzacji i sztucznej inteligencji. Firmy skupiają się na dostarczaniu bardziej ekologicznych rozwiązań, wykorzystują innowacyjne know-how, a także oferują specjalistyczne usługi dopasowane do rosnących oczekiwań rynku. To wszystko można zaobserwować w Poznaniu podczas nadchodzącego święta branży utrzymania czystości – czyli targów Cleaning Expo i konferencji Cleaning Forum. Zarówno organizacja takiego wydarzenia, jak i uczestnictwo w nim przedstawicieli rynku ma potężny wpływ na rozwój sektora utrzymania czystości, wspierając zarówno wzrost gospodarczy firm, jak i postęp w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań i technologii stosowanych w branży. – podkreśla Witold Lipiński – Project Manager targów Cleaning Expo.

Specjalna oferta noworoczna dostępna jest do 31.01.2024 r. 

 

Tak było w edycji 2023:

 

Śmiało można stwierdzić, że stolica Wielkopolski to również stolica nowoczesnych technologii dla branży utrzymania czystości. To tu spotykają się przedstawiciele najważniejszych instytucji branżowych oraz liderzy rynku, aby wspólnie debatować nad przyszłością branży i chwalić się swoimi najnowszymi osiągnięciami. Z kolei odwiedzający przestrzeń Poznań Congress Center mają niepowtarzalną okazję, aby doświadczać innowacji na żywo i móc wdrażać gotowe rozwiązania w swoich przedsiębiorstwach.

- Ekspozycja w ramach targów Cleaning Expo to prezentacja nowoczesnych rozwiązań technologicznych i produktowych stanowiących duży potencjał w podnoszeniu efektywności i jakości utrzymania czystości. Z kolei Cleaning Forum to dawka praktycznej wiedzy i możliwość dzielenia się doświadczeniem z profesjonalistami i uczestnikami rynku. Jestem przekonana, że umiejętność wdrażania i stosowania prezentowanych w Poznaniu informacji i innowacji przełoży się na jeszcze lepszy poziom wykonywanych obowiązków, sprostanie wymaganiom klientów oraz całościowy rozwój branży czystości w Polsce – zachęca do udziału Jolanta Sergot-Kowalska, współorganizator targów Cleaning Expo i dyrektor programowa Cleaning Forum.

Tylko do 31.01.2024 obowiązują specjalne rabaty na zakup powierzchni ekspozycyjnej.

Serdecznie zapraszamy na trzecią już odsłonę Targów Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO oraz konferencji CLEANING FORUM, które odbędą się w dniach 22-23 października 2024, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich - Poznań Congress Center! 

Zachęcamy do kontaktu:

Witold Lipiński
Liliana Biegoń