Spotkajmy się na II edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 24-25.10.2023 ->  

Organizator:

PIERWSZA WIELOJĘZYCZNA PLATFORMA E-LEARNINGOWA DEDYKOWANA BRANŻY SPRZĄTANIA jednym z tematów konferencji PSFS!

Podziel się

Przedstawiciele firmy Clean Mode będą wśród prelegentów spotkania - konferencji CASE STUDIES - DIGITALIZACJA I CYFRYZACJA W SEKTORZE PROFESJONALNEGO UTRZYMANIA CZYSTOŚCI, której organizatorem jest Polskie Stowarzyszenie Firm Sprzątających. Wydarzenie zaplanowano na drugi dzień targów Cleaning Expo - środa, 5.10.2022 r.

Firma Clean Mode istnieje od dwóch lat i w tym czasie zdążyła zbudować pokaźny portfel produktów, do którego trafiło szerokie spektrum szkoleń oferowanych adresowanych dla branży cleaningowej, aktualnie przetłumaczone na wiele języków, w tym w polskim języku migowym.

 

Dzięki temu aktywnie buduje pozytywny wizerunek branży i osób w niej pracujących, również poza granicami naszego kraju. Firma została założona przez dwóch specjalistów w swoich dziedzinach.

Tomasz Łuczak jest trenerem akredytowanym II stopnia Polskiej Izby Gospodarczej Czystości. Jest praktykiem i posiada gruntowne doświadczenie cleaningowe, również w zarządzaniu. Jego programy szkoleniowe są budowane od podstaw i opierają się na przekazywaniu sprawdzonej fizycznie wiedzy. Wojciech Kołakowski to praktyk sprzedaży. Skutecznie sfinalizował wiele rozmów handlowych. Obaj od ponad 10 lat ściśle związani są z branżą czystości. Połączenie ich wiedzy i zamiłowania do nowoczesnych technologii, zaowocowało stworzeniem produktów cyfrowych dla branży cleaningowej.

Czwarty kwartał 2022 będzie obfitował w wiele, bardzo ważnych dla branży nowości, z których każdy będzie przełomowy. I właśnie o nich, w kontekście cyfryzacji w branży cleaningowej w Polsce, usłyszycie Państwo podczas naszej konferencji.

ZAPRASZAMY!

CASE STUDIES - DIGITALIZACJA I CYFRYZACJA W SEKTORZE PROFESJONALNEGO UTRZYMANIA CZYSTOŚCI (organizator - Polskie Stowarzyszenie Firm Sprzątających) - 5.10.2022 r.