Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Pokazy maszyn akumulatorowych XGT 40V od Makity

Podziel się

Makita, globalny producent i dostawca profesjonalnych elektronarzędzi, w ramach pokazów na konferencji Cleaning Forum 2023 w Poznaniu zaprezentuje szeroką gamę maszyn akumulatorowych XGT 40V do zastosowań profesjonalnych, dla najbardziej wymagających użytkowników. Są to między innymi kosy, kosiarki, sekatory, dmuchawy, zestawy wielofunkcyjne.

Makita to międzynarodowa korporacja z ponad 100 letnim doświadczeniem, To światowy lider w produkcji i sprzedaży akumulatorowych urządzeń elektronarzędzi, narzędzi ogrodowych oraz urządzeń sprzątających. 

Firma Makita zaprasza na testy i prezentację nowatorskich urządzeń akumulatorowych do pielęgnacji terenów zielonych podczas towarzyszącej targom Cleaning Expo 2023 konferencji Cleaning Forum:

  • 24.10.2023, godz. 13:45 - 15:15  CLEANING FORUM - "Zasady eksploatacji posadzek z wykładzin elastycznych, akceptowane przez producentów, instalatorów, firmy usługowe i organizacje branżowe” - wykład plus część praktyczna: arena pokazów - czyszczenie posadzek

  • 25.10.2023, godz. 13:30 - 15:00 CLEANING FORUM - "Utrzymanie terenów zieleni w czasach zmieniających się wymagań klientów i zmian klimatycznych" - wykład plus część praktyczna

 

Makita XGT 40V to bezprzewodowy system elektronarzędzi zasilanych akumulatorowo, przeznaczony do użytku profesjonalnego i opracowany z myślą o najbardziej wymagających zadaniach. Elektronarzędzia Makita mają bardzo wysoką moc oraz wydajność, a jednocześnie są lekkie i mobilne. Usprawniają prace w domu, ogrodzie, lesie, na działkach czy placach budowy. Zasilanie akumulatorowe pozwala szybko stworzyć bezprzewodowe miejsce pracy, a szybkie ładowanie pozwala na wielogodzinne wykonywanie obowiązków w terenie. Makita system w technologii XGT 40V wyróżnia się aż dwukrotnym napięciem, dlatego elektronarzędzia zasilane tymi nowatorskimi akumulatorami osiągają o wiele większą moc od konkurencyjnego sprzętu. 

 

Serdecznie zapraszamy na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO oraz konferencję CLEANING FORUM w dniach 24-25 października 2023, Międzynarodowe Targi Poznańskie - Poznań Congress Center!