Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Produkty zaufanych producentów - CleanMarket na targach Cleaning Expo 2022!

Podziel się

Oferta CleanMarket obejmuje szereg usług i produktów - od specjalistycznej chemii sprzątającej, poprzez maszyny i sprzęt przeznaczony do utrzymania czystości, do profesjonalnego doradztwa. Firma dołączyła do grona wystawców targów Cleaning Expo 2022 - na początku października będzie można osobiście skorzystać z fachowych konsultacji na stoisku.

 

Firma jest obecna na rynku branży czystości od prawie 15 lat. Jej celem jest wyróżnianie się jakością obsługi oraz indywidualnością w podejściu do każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Działalność CleanMarket opiera się przede wszystkim na dystrybucji:

  • profesjonalnych środków czystości bawarskiej firmy Buzil, na które posiada certyfikat autoryzacyjny
  • polskiej firmy Amtra producenta produktów marki Clinex

Firma Cleanmarket Polska jest również autoryzowanym dystrybutorem oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym produktów duńskiego koncernu Nilfisk - Viper. W ofercie znaleźć można również produkty renomowanych firm TTS, Truvox, TMB, Santoema, Vileda, Fre-Pro, SpringAir, KATRIN, WEPA, Papernet, Tork, Jofel i inne.

  • Buzil to produkty najwyższej jakości, których użycie zapewnia najwyższą jakość wykonywanych usług z jednoczesnym zachowaniem wszelkich norm i certyfikatów łącznie z europejskim certyfikatem środowiskowym ISO14001. Przy stałej współpracy handlowej CleanMarket zapewnia bezpłatnie (umowa dzierżawy) stacje dozujące do automatów myjąco zbierających oraz dozowniki i mieszacze do środków czystości.
  • TTS (Tecno Troley System) to znakomite wózki serwisowe również hotelowe, mopy, stelaże, kije teleskopowe, szczotki oraz sprzęt do mycia i sprzątania każdego typu powierzchni.

 

 

Jakość oferowanych produktów

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży utrzymania czystości specjaliści CleanMarket wyselekcjonowali dla swoich klientów gamę produktów najwyższej jakości. Proponowany asortyment w większości wytworzony jest w UE oraz posiada wymagane atesty i pozwolenia.

Indywidualne podejście do klienta

Głównym celem firmy jest jakość obsługi na najwyższym poziomie. Aby wyróżnić się w świecie e-handlu CleanMarket sprzedaje towar wraz z wiedzą o nim. Podczas każdego kontaktu z klientami brane są pod uwagę jego indywidualne potrzeby i oczekiwania wobec marki i produktu. Firma Jest w stanie zaproponować klientom doradztwo i wsparcie na każdym etapie współpracy.

Szkolenia technologiczne i produktowe

Właściwe i ekonomiczne korzystanie ze środków czyszczących pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Dlatego niezwykle istotne jest aby regularnie przeprowadzać szkolenie dla pracowników odpowiedzialnych za utrzymanie czystości. Dzięki nim klienci są zawsze na bieżąco z nowościami i rozwojem technologicznym. CleanMarket oferuje dostosowane do potrzeb klientów szkolenia przeprowadzane bezpośrednio przez swoich specjalistów oraz partnerów biznesowych.

Łącząc blisko 15 letnie doświadczenie i wiedzę zdobytą na specjalistycznych szkoleniach CleanMarket może zaproponować klientom doradztwo i wsparcie techniczne, które pomogą rozwiązać problemy związane z utrzymaniem higieny na wysokim poziomie. Specjaliści firmy podpowiedzą, jak i czym pracować, aby uzyskać jak najlepsze efekty oraz rozwiązania mające na celu efektywną pracę z jednoczesnym zredukowaniem kosztów. W związku z wprowadzeniem do firm zajmujących się produkcją oraz dystrybucją żywności systemu HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) który służyć ma zapewnieniu bezpieczeństwa zdrowotnemu żywności, CleanMarket może zaoferować klientom opracowanie „Planów Higieny" oraz dostarczenie niezbędnych środków i urządzeń. Plany higieny to nie tylko HACCP, ale również obiekty sportowe, biura, szkoły, baseny itp. Ww. dokument ma na celu pomóc osobom wykonującym pracę w doborze środków czystości do odpowiednich powierzchni a także ich odpowiednim dozowaniu.

 

Zapraszamy do Poznania na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO, 4-6.10.2022 r.