Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Profesjonalne utrzymanie czystości dla branży medycznej

Podziel się

Dziś, 23 marca 2022 r. w Poznaniu rozpoczęły się Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED. Wydarzenie to umożliwia przedstawicielom rynku medycznego nie tylko promocję firmy, ale także zdobycie kompleksowej informacji o oczekiwaniach klientów oraz zaznaczenie silnej pozycji na rynku.

Spotkanie to jest także doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą profesjonalnego utrzymania czystości w placówkach medycznych oraz zakładach opieki zdrowotnej - zapraszamy do kontaktu w sprawie uczestnictwa w jedynych w Polsce Targach Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO, które odbędą się w dniach 4-6 października 2022 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Jeśli Twojej instytucji zależy na:

  • optymalizacji i kontroli kosztów;
  • poznaniu innowacji, które zwiększą efektywność pracy;
  • wdrożeniu automatyzacji usług sprzątania

to Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO 2022 są idealną przestrzenią do uzyskania odpowiedzi na powyższe kwestie.

Serdecznie zapraszamy w dniach 4-6 października br. do Poznania przedstawicieli branży medycznej na jedyne w Polsce tak duże wydarzenie zrzeszające sektor porządkowy. To tutaj spotkają się liderzy rynku, branżowi eksperci, producenci sprzętu i środków czystości, fachowcy, z którymi będzie można porozmawiać na temat profesjonalnego sprzątania, dezynfekcji w placówkach Podstawowej Opieki Zdrowotnej, klinikach, szpitalach, czy laboratoriach czy wdrażaniu nowoczesnych standardów higieny.

Warto zaktualizować wiedzę o bieżącą sytuację na rynku, zapoznać się z prognozami i strategiami współpracy przygotowanymi przez ekspertów. 

Zachęcamy do kontaktu z zespołem!

Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO odbędą się w dniach 4-6 października 2022 roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.