Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Profesjonalne utrzymanie czystości w szpitalu - Cleaning FORUM 24.10.2023 Poznań

Podziel się

Wraz z Polską Federacją Szpitali (PFSz), patronem branżowym targów Cleaning EXPO, zapraszamy na konferencję poświęconą "Profesjonalnemu utrzymaniu czystości w szpitalu jako procesie leczenia pacjentów - ograniczenie zakażeń szpitalnych". Panel odbędzie się 24 października o godz. 11.00 w Poznań Congress Center na terenie Międzynarodowych Targach Poznańskich.

 

Konferencja odbędzie się w ramach Cleaning FORUM, podczas Targów Profesjonalnego Utrzymania Czystości Cleaning EXPO 2023. Przyjazd na to wydarzenie to znakomita okazja do zapoznania się z najnowszymi produktami chemicznymi, służącymi do czyszczenia różnorodnych powierzchni, innowacyjnymi technologiami oraz procesami utrzymania czystości, które pozwolą na utrzymanie wysokiego standardu a jednocześnie na zmniejszenie kosztów w placówkach medycznych.

Co jeszcze będzie można zobaczyć podczas dwóch dni Cleaning FORUM i Cleaning EXPO? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem!

WARSZTATY: UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W TOALETACH I ŁAZIENKACH

• profesjonalne pokazy czyszczenia, pielęgnacji armatury łazienkowej oraz sanitariatów; • prezentacja specjalistycznych preparatów do utrzymania higienicznej czystości w sanitariatach; • szeroki wybór produktów i fachowego sprzętu, dedykowanych do sprzątania różnych powierzchni.

WARSZTATY: CZYSZCZENIE POSADZEK

• prezentacja możliwości robotów, maszyn sprzątających i sprzętu ręcznego; • efektywne mycie i pielęgnacja posadzek, impregnacja i konserwacja; • prezentacja profesjonalnych środków chemicznych do czyszczenia podłoża;

WYŚCIGI ROBOTÓW

Na specjalnie zaaranżowanej przestrzeni zgłoszone maszyny autonomiczne wystawców, będą musiały wyczyścić określoną powierzchnię. Przedstawiciele firm zaprogramują swoje urządzenia, a w ramach pokazów będzie można ocenić szybkość przygotowania do pracy, jej dokładność i oczywiście czas, jaki finalnie danej maszynie będzie potrzebny do wykonania zadania.

EKSPOZYCJĘ LIDERÓW BRANŻY

Targi Cleaning EXPO, czyli wystawę kluczowych firm branży profesjonalnego utrzymania czystości. Na swoich stoiskach zaprezentują nowoczesne maszyny, urządzenia do profesjonalnego czyszczenia różnych powierzchni oraz niezawodne preparaty chemiczne.

BILETY PROGRAM WYDARZEŃ KATALOG WYSTAWCÓW