Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Profesjonalny sprzęt i nowoczesne akcesoria do sprzątania - HIPROM na targach Cleaning Expo 2022!

Podziel się

Firma HIPROM jest importerem i dystrybutorem profesjonalnych urządzeń i środków niezbędnych do utrzymania czystości. Jako przedstawiciel włoskiej firmy VDM, która od ponad 40 lat jest wiodącym producentem ręcznego sprzętu do sprzątania, potrafi zapewnić najwyższą jakość przy zachowaniu umiarkowanych cen.

 

Marka VDM posiada wiele patentów i innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie sprzątania. Przykładem jest jedyny na rynku system bezdotykowego zrzucania mopa kieszeniowego do wiadra (TOUCH FREE SYSTEM) czy nowość wózki Transformer.

Dla poszukujących ekonomicznych rozwiązań, gdzie ważny jest budżet, HIPROM ma propozycję innych zagranicznych producentów. Firma od wielu lat współpracuje również z największymi fabrykami w Europie i Azji, które na zlecenie produkują mopy według ustalonych standardów i potrzeb. Importuje również artykuły higieniczne, takie jak ręczniki składane ZZ, ręczniki w roli i autocut, papiery toaletowe, czyściwa itd.

HIPROM jest głównym dostawcą ręcznego sprzętu do sprzątania, zarówno dla największych, jak i tych dopiero rozpoczynających biznes hurtowni, sieci handlowych i firm sprzątających z całego kraju.

Jako przedstawiciel niemieckiej marki PUDOL z ponad 100 letnią tradycją, oferuje środki czystości, które od wielu lat cieszą się uznaniem wszędzie tam, gdzie wymagane jest zastosowanie wysoce wydajnych, skutecznych i ekonomicznych systemów sprzątania. Oferta HIPROM obejmuje środki do mycia codziennego, zabezpieczania, pielęgnacji i czyszczenia gruntownego. Wszystkie oferowane produkty zostały przebadane i posiadają wszelkie atesty.

Firma dysponuje kompletną ofertą na wózki do sprzątania (również wózki hotelowe), stelaże i mopy, kije do stelaży, zbieraki podłogowe, ścierki, środki czystości, mydła w płynie, papiery toaletowe, ręczniki papierowe, czyściwa i wiele innych. Wieloletnie doświadczenie i stabilna pozycja na rynku, pozwala firmie HIPROM sprostać nawet największym i najtrudniejszym wyzwaniom.

 Z pełną ofertą firmy HIPROM będzie można zapoznać się podczas targów Cleaning Expo w Poznaniu, w dniach 4-6 października 2022 r. Zapraszamy!