Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Przedstawiamy CLEANING EXPO - Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości!

Podziel się

Grupa MTP oraz Cleaning Consulting zaprasza na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO. To jedyne w Polsce wydarzenie dedykowane branży czystości. Targi, które odbędą się w dniach 4-6 października 2022 będą platformą wymiany nie tylko produktów i usług, lecz również myśli oraz doświadczenia. Zapraszamy do Poznania, gdzie razem będziemy tworzyć przyszłość branży profesjonalnego utrzymania czystości!

Branża profesjonalnego utrzymania czystości wyceniana jest na ponad 6,5 miliarda złotych. Tworzy ją ponad 3,5 tysiąca firm, które zatrudniają tysiące pracowników. Tak duża liczba przedsiębiorstw sprawia, iż charakteryzuje się ona z jednej strony dużym rozdrobnieniem, a z drugiej wysoką konkurencyjnością. To właśnie te warunki są powodem, przez który Grupa MTP oraz Cleaning Consulting wychodzą z inicjatywą Targów Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO – platformy, nie tylko wymiany usług i towarów, lecz również i integracji oraz dyskusji branżowej.

Dla wszystkich fachowców

Targi CLEANING EXPO (TCE), które odbędą się w dniach 4-6 października 2022, są jedynym w Polsce tak dużym wydarzeniem zrzeszającym branżę czystości. To tutaj spotkają się liderzy rynku, branżowi eksperci, producenci sprzętu i środków czystości, fachowcy oraz osoby stawiające swoje pierwsze kroki. Jest to miejsce dla wszystkich, którzy chcieliby podnosić i rozwijać swoje kwalifikacje, poznać nowych partnerów biznesowych, przyczynić się do zaniku nieuczciwych praktyk stosowanych na polskim rynku oraz poznać lub pokazać innowacyjne rozwiązania i technologie wykorzystywane w świadczeniu usług utrzymania czystości.

Zakres tematyczny

Pierwsza edycja Targów Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO skupi się na tematyce:

  • maszyn i urządzeń czyszczących,
  • ręcznego sprzętu i akcesoriów do sprzątania,
  • środków czyszczących, pielęgnujących i zabezpieczających,
  • środków dezynfekujących,
  • środków higieny i ochrony indywidualnej.

Niezliczone możliwości rozwoju

Spotkajmy się w Poznaniu, aby porozmawiać o dzisiejszych problemach oraz zadaniach i wyzwaniach, które czekają branżę utrzymania czystości. Zobacz na własne oczy aktualną sytuację na rynku, zapoznaj się z prognozami i strategiami współpracy przygotowanymi przez ekspertów. Zawiąż nowe partnerstwa biznesowe oraz wypromuj swoje produkty i usługi. To jedyna taka okazja w Polsce!

Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO odbędą się 4-6 października 2022 roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Zostań wystawcą już dziś!

Oferta uczestnictwa

Dyrektor Projektu

Dariusz Muślewski
Dariusz Muślewski