Spotkajmy się na II edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 24-25.10.2023 ->  

Organizator:

Przepis na idealną posadzkę - Lavina Poland wystawcą na targach Cleaning Expo 2022!

Podziel się

Firma LAVINA oferuje rozwiązania dla betonu polerowanego oraz regenerację i obsługę twardych powierzchni z betonu i kamienia. Już w październiku na targach Cleaning Expo 2022 na stoisku firmy będzie można podziwiać wszystko, co jest niezbędne do szlifowania, polerowania, frezowania i czyszczenia powierzchni wykonanych z betonu lub kamienia.

 

Lavina Sp. z.o.o. - jest generalnym przedstawicielem i dystrybutorem firmy Superabrasive w Polsce. Superabrasive jest jednym z założycieli i zarazem liderem na rynku maszyn i narzędzi do obróbki powierzchni betonowych i kamiennych.

Superabrasive od 1986 r. produkuje wysokiej jakości maszyny, narzędzia i sprzęt diamentowy. Posiada najbardziej popularne marki produktów - Lavina®, HEXO®, NATO®, T-BONE®, Callibra, V-Harr®, ShinePro®, Trio®, Trivex® i inne nadal zdobywające rynki wielu krajów.

Dziś ponad 350 specjalistów pracuje w fabryce Superabrasive w Bułgarii. Produkty firmy Superabrasive są prezentowane w ponad 30 krajach na całym świecie. Firma stała się liderem na rynku USA oraz bardzo szybko rozwija się na innych rynkach światowych.

Eureka to znany włoski producent automatów myjących oraz zamiatarek profesjonalnych. Maszyny są produkowane we Włoszech od 1986 roku. Firma specjalizuje się w produkcji maszyn czyszczących do profesjonalnego użytku. Lavina Sp. z o.o. jest dystrybutorem produktów Eureka na rynek polski od 2015 roku. 

Lavina Sp. z o.o. to nie tylko sprzedawca. Firma oferuje produkty, wysokiej jakości serwis, profesjonalne szkolenia technologiczne, obsługę oraz wsparcie na poszczególnych projektach. Posiada również własną halę specjalnie wyposażoną do pokazów i prezentacji technologii betonu polerowanego.

Misja firmy Lavina to: POSADZKA MA WYGLĄDAĆ LEPIEJ, A NAWET DOSKONALE!

 

Dlaczego Lavina?

Firma oferuje rozwiązania dla betonu polerowanego oraz regenerację i obsługę twardych powierzchni z betonu i kamienia. Lata doświadczeń w pracy w różnych krajach (w Polsce od 2014 roku) pozwalają przedstawić klientom najlepsze rozwiązania i najbardziej korzystne warunki biznesowe. 

Próba w docelowym miejscu – specjaliści wykonują próbę betonu polerowanego oraz regenerację posadzki betonowej w docelowym miejscu. Celem próby jest przedstawienie inwestorowi technologii regeneracji, naprawy oraz czyszczenia posadzki. 

Seminaria i Certyfikacja – w ciągu roku organizowane są 2 seminaria w siedzibie firmie w Warszawie. Program seminarium obejmuje teoretyczne i praktyczne szkolenie, uzyskanie certyfikatu oraz specjalne warunki handlowe. Dodatkowo przygotowywane są prezentacje dla architektów oraz dni otwarte.

Program KPM – to poszukiwanie ciekawych zleceń dla certyfikowanych wykonawców polerowanego betonu oraz pomoc w ocenie kosztów projektu. Organizowanie spotkań z architektami i przedstawicielami inwestora w celu wykazania korzyści z zastosowania polerowanego betonu.

Finansowanie – Lavina współpracuje z firmami leasingowymi, które oferują specjalne programy dotyczące finansowania zakupu sprzętu na preferencyjnych warunkach.

Gwarancja – na wszystkie urządzenia Lavina zakupione w firmie otrzymuje się gwarancję producenta wspieraną przez firmę Lavina. Serwis gwarancyjny obejmuje wsparcie biura w Warszawie.

Obsługa serwisowa –biuro w Warszawie zapewnia obsługę serwisową oraz dostawę części zamiennych. Serwis maszyn jest możliwy do wykonania u klienta na terenie całej Polski.  

 

Zapraszamy do Poznania na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO, 4-6.10.2022 r.