Spotkajmy się na II edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 24-25.10.2023 ->  

Organizator:

RADEX - polski producent środków chemicznych i urządzeń technicznych dla przemysłu - wystawcą na targach Cleaning Expo 2022!

Podziel się

Radex to firma rodzinna posiadająca ponad trzydziestoletnie doświadczenie w produkcji środków chemicznych oraz sprzętu technicznego służącego utrzymaniu higieny w przemyśle oraz sektorze HoReCa. Z pełną ofertą firmy będzie można zapoznać się już na początku października na targach Cleaning Expo 2022 w Poznaniu!

 

Siedziba oraz hale produkcyjne znajdują się w Kamieńcu k./Szczecina, to tu powstają wszystkie produkty firmy, które następnie trafiają do klientów.

Radex stale poszerza swoją ofertę, dzięki czemu aktualnie posiada jedno z najszerszych portfolio produktów do utrzymania czystości.

W ostatnich latach szczególnie rozwinięto dział Systemów Higienicznych, który oferuje ręczniki papierowe, czyściwa oraz dozowniki topowych światowych marek oraz produkty zamienne dostosowane do wymagań konkretnych klientów. Na życzenie firma Radex jest w stanie zaoferować produkt o określonej długości rolki, gramaturze i wymiarach listka. Eksperci firmy dokonują audytu przedsiębiorstwa i dopiero po zapoznaniu się z potrzebami oferują najkorzystniejsze ekonomicznie rozwiązanie.

Radex jest również dystrybutorem asortymenty higienicznego oraz myjek ciśnieniowych wiodących producentów.

 

 

Ciągły rozwój od ponad 30 lat

Stale rosnąca liczba klientów oraz poszerzający się asortyment wymagają od firmy RADEX nieustannego zwiększenia ilości pracowników. W 1989 roku Radex zatrudniał zaledwie 3 osoby, natomiast w 2017 roku łączna liczba zatrudnionych w Radex wynosiła ok. 90 osób i utrzymuje się na tym poziomie do dziś.

Przez ostatnie 30 lat nawiązano współpracę z kilkudziesięcioma partnerami zagranicznymi, dzięki czemu oferowane produkty techniczne znalazły odbiorców nie tylko w Europie, ale również w Azji, obu Amerykach oraz Afryce. Systemy RADEX zamontowane zostały m.in. w Emiratach Arabskich, Kanadzie, Mali czy Chile.

 

 

Specjalizacje

  1. Środki chemiczne dla przemysłu
  2. Środki do utrzymania czystości w sektorze HoReCa
  3. Systemy mycia
  4. Urządzenia do utrzymania higieny personelu
  5. Systemy higieniczne
  6. Asortyment Higieniczny

 

 

 

Zapraszamy do Poznania na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO, 4-6.10.2022 r.