Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Rewolucja czystości na CLEANING EXPO 2024!

Podziel się

W sercu Polski, w Poznaniu, odbywa się wydarzenie, które przyciąga uwagę profesjonalistów z sektora czystościowego z kraju i z zagranicy - Cleaning Expo. Targi te, będące wizytówką innowacji i postępu w branży utrzymania czystości, stanowią platformę do wymiany wiedzy i doświadczeń, prezentacji nowoczesnych rozwiązań oraz nawiązywania cennych kontaktów biznesowych.

 

Branża utrzymania czystości w Polsce stoi przed szansą dynamicznego rozwoju. Z jednej strony, rosnące wymagania dotyczące standardów czystości i higieny napędzają innowacje. Z drugiej, zmieniające się oczekiwania konsumentów w kierunku zrównoważonego rozwoju wymuszają poszukiwanie nowych, ekologicznych rozwiązań. Cleaning Expo jest barometrem tych zmian, prezentującym nie tylko aktualne osiągnięcia, ale także wskazującym kierunki, w jakich będzie rozwijać się branża w najbliższych latach. Możemy spodziewać się dalszego wzrostu znaczenia automatyzacji, dążenia do minimalizacji wpływu na środowisko naturalne oraz podnoszenia standardów higienicznych.

Robotyzacja i Automatyzacja

Robotyzacja jest jednym z kluczowych trendów, który zyskuje na znaczeniu w branży utrzymania czystości. Rozwiązania te nie tylko zwiększają efektywność pracy, ale także przyczyniają się do poprawy standardów higienicznych. Automatyzacja procesów sprzątających, w tym inteligentne systemy zarządzania flotą maszyn czyszczących, to przyszłość, która już teraz jest obecna na targach Cleaning Expo.

Ekologia i Zrównoważony Rozwój

Świadomość ekologiczna rośnie, a wraz z nią zapotrzebowanie na ekologiczne środki czystości i technologie ograniczające zużycie wody i energii. Targi Cleaning Expo są miejscem, gdzie można zapoznać się z najnowszymi trendami i produktami przyjaznymi dla środowiska, które odpowiadają na rosnące wymagania zarówno konsumentów, jak i przepisów prawa.

Bezpieczeństwo i Higiena

Pandemia COVID-19 uwypukliła znaczenie higieny i bezpieczeństwa w przestrzeniach publicznych i prywatnych. Firmy prezentujące swoje rozwiązania na Cleaning Expo kładą duży nacisk na innowacje związane z dezynfekcją i ochroną zdrowia, co ma bezpośredni wpływ na jakość życia i pracy.

“Przyłącz się do nas i bądź na bieżąco z innowacjami, które kształtują przyszłość branży. Odkryj produkty i rozwiązania, które pomogą Ci wyprzedzić konkurencję i zaoferować Twoim klientom najlepsze usługi.

- Na Cleaning Expo czeka przestrzeń do rozwijania biznesu i inspiracji do dalszego działania. Warto być na bieżąco z innowacjami, które kształtują przyszłość branży, odkrywać produkty i rozwiązania, które pomogą wyprzedzić konkurencję i zaoferować klientom najlepsze usługi. Dlatego zachęcam do aktywnego uczestnictwa w targach, które są nie tylko wystawą, ale również miejscem pełnym dynamicznych prelekcji, warsztatów i demonstracji. To tutaj można na żywo zobaczyć, jak działają najnowsze maszyny i urządzenia, oraz dowiedzieć się, jak efektywnie wdrażać zrównoważone praktyki w swojej działalności. Spotkajmy się na Cleaning Expo – razem zadbajmy o czystą przyszłość! - mobilizuje do udziału w poznańskim wydarzeniu Witold Lipiński, Project Manager Targów Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO.

Targi Cleaning Expo nie tylko odzwierciedlają najnowsze trendy, ale także aktywnie przyczyniają się do ich kształtowania. To tutaj, w Poznaniu, branża utrzymania czystości spotyka się, aby wspólnie tworzyć przyszłość - czystszą, bezpieczniejszą i bardziej zrównoważoną.

Serdecznie zapraszamy na trzecią już odsłonę Targów Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO oraz konferencji CLEANING FORUM, które odbędą się w dniach 22-23 października 2024, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich - Poznań Congress Center!