Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

SkyVac - odkurzanie na wysokości - wystawca na targach Cleaning Expo 2023!

Podziel się

Firma AMANO powstała w 2014 roku, posiada wieloletnie doświadczenie w branży odkurzaczy przemysłowych. Dostarcza odkurzacze dla różnych gałęzi przemysłu, specjalizuje się w projektowaniu oraz montażu instalacji centralnego odkurzania oraz odpylania. Uzupełnieniem oferty jest wyposażenie eksploatacyjne odkurzaczy przemysłowych oraz elementy montażowe instalacji centralnego odkurzania. AMANO jest oficjalnym dystrybutorem takich firm, jak DISAB TELLA, EVO-PRODUCTS oraz Spinaclean LTD - SKYVAC.

Firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży odkurzaczy przemysłowych, oferuje odkurzacze przemysłowe i agregaty ssące o dużej mocy renomowanego szwedzkiego producenta Disab: mobilne oraz stacjonarne, w tym przeznaczone do prac w strefach zagrożenia wybuchem (w wykonaniu ATEX). Ponadto oferuje ultralekkie zestawy skyVac® wykonane z włókna węglowego, służące do odkurzania na wysokości do 12 m. Dostępne także w wykonaniu ATEX. Dzięki temu rozwiązaniu czyszczenie może być wykonywane przez jedną osobę bez konieczności wykorzystywania kosztownych usług alpinistycznych czy stosowania podnośników lub rusztowań.

W czasie targów CLEANING EXPO 2023 firma AMANO zaprezentuje pełen wachlarz zestawów do odkurzania na wysokości brytyjskiej firmy skyVac®, której jest wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski. AMANO w asortymencie  posiada:

  • systemy dostosowane do różnych zastosowań, zarówno wewnątrz hal, jak i na zewnątrz,
  • systemy z wsuwanymi rurami, jak i wyposażone w klamry zabezpieczające,
  • zestawy do zastosowania w strefie zagrożenia wybuchem.

Zestawy umożliwiają wysokościowe czyszczenie górnych stref zakładów przemysłowych, obiektów handlowych, sportowych i ich elementów takich jak: konstrukcje hal, rurociągi, trasy kablowe, instalacje ppoż, belki, otwory wentylacyjne, ściany, parapety itp. Ponadto zaprezentowane zostaną zestawy dedykowane do czyszczenie i udrażniania rynien wraz z akcesoriami umożliwiającymi wysokościowe mycie okien, fasad i paneli fotowoltaicznych. Do każdego z zestawów firma oferuje kamery z system doświetlenia, które są bezprzewodowo połączone z ekranem, co zapewnia komfortowe obserwowanie na żywo strefy odkurzania.

 

skyVac® TELESKOPOWY to ultralekki, wykonany z włókna węglowego zestaw umożliwiający odkurzanie trudno dostępnych miejsc do wysokości 8,5 m:

  • Innowacyjne i jedyne tego rodzaju rozwiązanie oparte na konstrukcji teleskopowej
  • Idealnie dopasowane i stabilne łączenie
  • Lekka waga zapewnia łatwość wykonywania czynności czyszczących
  • Szybkie i łatwe dostosowanie długości rury ssącej z 1,5m do 8,5m
  • Kompatybilność z odkurzaczami wszystkich dostępnych producentów o mocy od 1 do 20 kW
  • Kamera z system doświetlenia połączona bezprzewodowo z dużym ekranem zapewnia komfortowe obserwowanie na żywo strefy odkurzania
  • Atrakcyjna cena produktu zapewni szybko zwrot poniesionych kosztów

Więcej: https://amano.com.pl/

 

Serdecznie zapraszamy na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO w dniach 24-25 października 2023, Międzynarodowe Targi Poznańskie - Poznań Congress Center!